«ЩОДЕННИК»: Виставка-рефлексія після резиденції митців у Павла Макова


Дата публикации: 29 сентября 2016

6 жовтня  у галереї Vovatanya  відбудеться виставка —  підсумок резиденції  «Майстер клас». Павло Маков і художники-графіки» у рамках форуму  «ПогранКульт: ГаліціяКульт». У своїх роботах молоді митці розкажуть про спільне перебування у Харкові.

 

6 жовтня  у галереї Vovatanya  відбудеться виставка учасників резиденції «Майстер клас». Павло Маков і художники-графіки» «Щоденник».

 

Вісім графіків зі Львова та п’ятеро графіків-харків’ян, зібрались в одному мистецькому просторі під опікою художника Павла Макова, аби впродовж резиденції ділитися досвідом, вивчати східноукраїнські графічні традиції,  зав’язувати нові знайомства, міняти та створювати світогляд один одного, переосмислювати себе та свої погляди у контексті живого спілкування та спостереження.

 

Місцем зустрічі Сходу та Заходу з 11 по 24 серпня був Харків, а результат цього поєднання можна буде побачити у галереї  Vovatanya. Кожен учасник перетворив свої враження від спілкування на графічну роботу чи роботу-щоденник, які будуть представлені на виставці.

 

Після експозиції, буде створено спільний артбук, який вийде до кінця року невеликим тиражем, проте є унікальним та важливим для формування світоглядів людей зі Заходу та Сходу України.

 

Так же на KharkovInform: