Символічна виставка «Ненька» — місце, де поєднуються любов, добро та мистецтво.


Дата публикации: 1 августа 2018

З 16 серпня по 1 вересня в галереї «Мистецтво Слобожанщини»буде експонуватися виставка за підсумками конкурсу митців Харківської області «Ненька».

Присвячена до Дня Незалежності, в експозиції будуть представлені роботи в номінаціях: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, фотографія, дитячий малюнок та скульптура.

Слово «ненька» є зменшено-пестливою формою слова «мати», і має велике значення для кожної людини. Мати, віддаючи  свою любов, свою душу, привчає  людяності, щирості, добру та завжди знаходиться поруч. Нерідко словом ненька називають Батьківщину. Конкурс «Ненька» підіймає такі теми, як материнство, любов до мистецтва і традицій, любов до Батьківщини, усвідомлення себе, як частини України і України – як частини світу. Живописці, графіки, фотографи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва та юні художники продемонструють власне бачення цих важливих тем, залежно від своєї творчої мови, віку, світогляду.

Учасники виставки:

Живопис: І. Давиденко, І. Бондаренко, В. Олемпіюк-Вінникова, С. Єкімова;

Графіка: Н. Горошко, І. Давиденко, К. Бойко, Л. Душина; Комп’ютерна графіка: С. Єкімова;

Декоративно-ужиткове мистецтво: Т. Білоус, О. Удовікова, О. Змієвський, А. Кічкіна, Н. Акимова;

Фотографія: А. Гужва, В. Білоусова, І. Дуднік, К. Погрібна, І. Деркач, І. Чечушкова, Л. Цапко, Л. Санжаревська, В. Усенко, А. Кришталь;

Дитячий малюнок: Н. Щербакова, К. Федорова, В. Баранчікова-Танчік, Т. Савицька, Д. Абаджі, В. Абдуллаєва, Д. Шаньгіна, В. Майланова, Є. Комарова, Влада Юр’єва, Д. Кисельова, А. Душина, В. Тимошенко;

Відкриття 16 серпня о 16:00.

Так же на KharkovInform: