Друга Бієнале молодого мистецтва


Дата публикации: 4 октября 2019

З 17 вересня по 31 жовтня Харків приймає другу національну Бієнале молодого мистецтва — одну з найбільших подій року в сфері візуальних мистецтв в країні і явно найбільшу в Харкові за останні багато років. Тема проекту — «Здається, я заходжу в наш сад».

Бієнале об’єднала навколо себе понад 60 партнерських інституцій. Багато що в цьому проекті для Харкова вперше. Наприклад, використання для головної експозиції занедбаних просторів історичної будівлі — старого корпусу готелю «Харків». А ще прийом на честь бієнале для бізнесу; мета вечірки — подякувати партнерам і закласти основи бізнес-спільноти, готової підтримувати і розвивати культурні проекти в нашому місті.

Організаторами вечірки стала Муніципальна галерея, інституція, яка приймає Бієнале (директорка Тетяна Тумасян) з партнерами: юридичною компанією ILF (керуюча партнерка Тетяна Гавриш) і PR-аѓенцією «Bagels & Letters» (керуючі партнерки Іванна Скиба-Якубова й Тетяна Ландесман). Пригощали мережа винних салонів In Vino (власниця Ніна Лебедєва) і ресторан «Чехов». Бієнале відбувається на 16 локаціях; розклад усіх подій — на biennale.org.ua

Так же на KharkovInform: