UKRSIBBANK BNP Paribas Group Відповідальний банк за сталу економіку


Дата публикации: 2 августа 2020

 

 

Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group святкує 30 років успішного розвитку та росту разом з клієнтами. Весь цей час банк активно підтримував українську економіку, удосконалював сервіси для клієнтів, використовуючи найкращі практики міжнародної Групи Paribas із 200 річною експертизою.

Сьогодні банк активно розвиває безготівкову економіку та робить послуги платіжними картками доступними для всіх. Зокрема, нещодавно банк запропонував потенційним клієнтам можливість відкрити банківський рахунок онлайн через інтернет-платформу UKRSIB online та отримати платіжну картку — New card з кешбеком 5% за покупки в Інтернет. Все що потрібно: просканувати документ у мобільному додатку, відповісти на кілька питань анкети та отримати картку. Таке рішення особливо актуальне сьогодні, коли зручні безготівкові та безконтактні платежі є найкращим та безпечним рішенням.

«Пропозиція потрібних клієнтам функцій у нашому інтернет-банкінгу UKRSIB online, таких як обмін валют онлайн, сплата за комунальні послуги, можливість оформити картку для нових клієнтів, дозволяє банку, з одного боку, збільшити клієнтську базу.

А з іншого — підвищити рівень задоволення клієнтів, оскільки ми спостерігаємо активний попит на якісні безготівкові платежі», — говорить Лоран Дюпуш, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Загалом за 30 років роботи на ринку UKRSIBBANK пройшов шлях від локального банку з першим офісом і відділенням у Харкові до частини міжнародної Групи BNP Paribas. «Працюючи у світі, що постійно змінюється, ми створили банк із високими стандартами та позитивним впливом на навколишнє середовище та суспільство, ми підтримуємо клієнтів у реалізації проєктів, покращуємо їх досвід та пропонуємо технологічні рішення», — продовжує Лоран Дюпуш.

Прагнучи сталого розвитку, UKRSIBBANK як частина Групи BNP Paribas запровадив программу Engagement, спрямовану на підтримку підприємців, молоді, потреби громад та захист навколишнього середовища — популяризацію альтернативної енергетики.

«Передусім ми підтримуємо проєкти, на які можемо впливати завдяки координації доступності наших послуг, партнерським програмам, діям відповідального роботодавця, прозорій закупівельній політиці, програмам КВС, а головне — залученню нашої команди до проактивної позиції», — каже Лоран Дюпуш.

Так, банк створює зелений офіс, висаджує дерева по всій Україні та допомагає клієнтам стати енергонезалежними.

Для підприємців банк зібрав Каталог грантових програм. Це структурована інформація про умови та суми отримання грантів — додаткові можливості розвитку бізнесу шляхом відкритих міжнародних грантів таких як ЄС, ООН, USAID тощо.

Банк започаткував програму «Жінки у бізнесі» для розвитку жіночого підприємництва в Україні й підтримав Конгрес ООН HeForShe в Україні, Європейську математичну олімпіаду для дівчат та інші ключові заходи для жінок. Вже цього року банк приєднався до Декларації за гендерну рівність і проти домашнього насильства на підтримку цлей сталого розвитку ООН та продовжує програму «Жін- ки у бізнесі».

Обслуговуючи близько 30% ринку IT, банк проводив битви стартапів, а разом з Radar Tech запустив Popcorp accelerator для розвитку фінтех рішень.

Під час пандемії COVID-19 UKRSIBBANK підтримав понад 70 лікарень в різних містах України.

Крім того, банк розвиває потенціал молоді. Нещодавно банк разом з CSR Ukraine, експертною організацією «Розвиток КСВ» провів конкурс «FinTeens: Покоління фінансово незалежних» для підвищення рівня фінансової самостійності підлітків. Студенти розробляли оригінальні рішення для підлітків 10−15 років, онлайн курси для батьків, які б могли навчати своїх дітей фінансової  грамотності.

У банку є різні благодійні програми — понад 10 років UKRSIBBANK підтримує дітей з синдромом Дауна, ДЦП, друкує книги шрифтом Брайля тощо.

Нагадаємо, понад 5000 співробітників банку обслуговують близько 2 млн клієнтів. Цього року UKRSIBBANK отримав нагороду Top Employer в Україні та Європі. Це єдиний банк і одна з шести міжнародних компаній в Україні, що має статус Top Employer.

 

UKRSIBBANK BNP Paribas Group

м. Харків, вул. Свободи, 10, тел. (057) 707 75 68 729 — безкоштовно з мобільних у межах України

0 800 505 800 — безкоштовно у межах України

www.my.ukrsibbank.com

 

Банківська ліцензія НБУ №75 від 05.10.2011р.

Внесено до Державного реєстру банків 28.10.1991р. за №57. АТ «УКРСИББАНК» входить у БНП Паріба Груп

Так же на KharkovInform: