Новини від Kharkiv IT Cluster


Дата публикации: 3 апреля 2020

Під час карантину у Харкові за допомогою проєкту IT4Life харківські IT-компанії об’єдналися, щоб зібрати кошти для протидії коронавірусу.
Тільки за перший тиждень харківська IT-спільнота зібрала більш ніж 3,3 млн грн, на які закупила медобладнання та засоби захисту, для збільшення обсягів діагностування та лікування. Але ми не зупиняємося на цьому і продовжуємо збирати кошти!
Сьогодні ви разом з Харківським IT Кластером можете допомогти нашому регіону, взявши участь у проєкті IT4Life, у якому харківські IT-компанії допомагають Харкову та області, й фінансують закупівлю медобладнання і витратних матеріалів на випадок захворювання коронавірусом.
Як приєднатись до проєкту
Ми постійно підтримуємо нагальні потреби, у координації з містом та областю, відстежуємо нагальні потреби лікарень та літніх людей та маємо ще багато роботи попереду.
Запрошуємо вас приєднатись до проєкту IT4Life та допомогти нашому регіону запобігти наслідкам COVID-19.
Якщо ви особисто, чи ваша компанія хоче допомогти нашому регіону та літнім людям у забезпеченні обладнанням, медикаментами та іншим необхідним — приєднуйтесь до нашого проєкту IT4Life, та пишіть нам.
https://it-kharkiv.com/projects/it4life/

Бути на зв’язку
У Харкові запроваджений карантин, проте Kharkiv IT Cluster продовжує втілювати проєкти для IT-спільноти з урахуванням обмежень карантину.
Щоб нічого не пропустити — підписуйтесь на наші телеграм-канали:
Канал Kharkiv IT Cluster News
На цьому каналі останні новини та події Kharkiv IT CLuster про івенти, вебінари та проєкти. Підписуйтесь та слідкуйте за оновленнями каналу!

https://t.me/kharkivitcluster

Канал Open IT. Kharkiv IT Cluster
Цей канал для студентів, які бажають працювати в IT-сфері. На каналі ми публікуємо новини та івенти проєкту OPEN IT, оновлення інформації про карантин, можливості та цікавинки для студентів та інше.
Проєкт OPEN IT — це серія навчальних воркшопів про конкретні напрямки роботи в ІТ-індустрії для студентів. Почни свій шлях в IT вже зараз!

https://t.me/openit2

Канал Kharkiv IT Cluster: Parents2IT
Цей канал для батьків абітурієнтів, тут ви дізнаєтесь все про:
• останні новини освіти в умовах карантину: ЗНО, вступ до ВНЗ, карантин;
• профорієнтацію батьків школярів;
• промоцію ІТ- освіти у Харкові;
• що ІТ- спеціаліст — це не тільки програміст.

Ми надамо вам практичну та корисну інформацію щодо актуальних професій в IT. Підписуйтесь, буде цікаво!

https://t.me/parents2it

Так же на KharkovInform: