Новини від Kharkiv IT Cluster


Дата публикации: 7 декабря 2020

 

Skill Matrix

Шукаєте суперфахівців для своєї ІТ-компанії? Ті кандидати, що приходять до вас на позиції trainee та junior, потребують витратного донавчання? Змініть це разом із Харківським ІТ Кластером!

У проєкті Skill Matrix разом із провідними ІТ-компаніями, вишами, коледжами та ІТ-школами Харкова ми розробляємо модель ідеального ІТ-фахівця.

Для кого? Для власників та керівників ІТ-компаній Кластера представників адміністрації освітніх закладів Харкова, що навчають за ІТ-напрямами.

Реєструйтеся та приєднуйтесь до проєкту Skill Matrix і створюйте своїх суперфахівців разом із нами

 

Kharkiv IT Cluster став партнером платформи Clutch!

Clutch — це платформа для рейтингів та оглядів у сфері ІТ, маркетингу та бізнес-послуг, у якій понад 200 тисяч постачальників послуг із понад 60 тисячами відгуків клієнтів.

Разом ми запустили партнерську платформу для просування тільки учасників Kharkiv IT Cluster.

Реєстрація безкоштовна.

 

Kharkiv IT Cluster на ruhrSUMMIT 2020

28 жовтня Ольга Шаповал, директорка Харківського ІТ Кластера, взяла участь у ruhrSUMMIT 2020 разом із 450 стартапами з 50 країн світу.

ruhrSUMMIT 2020 — це B2B-захід від німецької стартап- спільноти, пов’язаний із програмою Digital Start.up!

Germany Tour 2020. Захід спрямовано на знайомство та подальшу взаємодію ІТ-компаній, організацій і власників стартапів.

Крім того, у заході взяли участь представники AHK Ukraine — голова правління Александер Маркус і керівник Export Helpdesk Сергій Жабуровський.

Ми безмежно вдячні за можливість участі в ruhrSUMMIT і сподіваємось на майбутню плідну співпрацю з іншими країнами, ІТ-компаніями та організаціями.

Так же на KharkovInform: