Новини від Kharkiv IT Cluster


Дата публикации: 1 октября 2020

Kharkiv IT Cluster зустрівся з Президентом України

Представники бізнесу в Харкові зустрілися з Президентом України Володимиром Зеленським у приміщенні Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Представляли Kharkiv IT Cluster член Наглядової ради Роман Катеринчик та директорка організації Ольга Шаповал.

Kharkiv IT Cluster доповів про своє бачення ключових точок зростання для IT-бізнесу в Харківському регіоні й Україні в цілому.

Володимир Зеленський прокоментував зустріч: «IT в Україні — це золота жила. У нас багато талановитих молодих людей із математичним складом мислення. У деяких країнах є газ чи нафта, а в нас є IT. Тому у влади дуже лояльне ставлення до айтішників».

 

Партнер Kharkiv IT Cluster: бізнес-парк високих технологій «Екополіс ХТЗ»

Партнером Харківського ІТ Кластера стала компанія бізнес-парку високих технологій «Екополіс ХТЗ».

17 вересня ІТ Кластер та бізнес-парк підписали меморандум про співпрацю.

«Я впевнена, що практичні результати проєкту “Українська Кремнієва долина” дадуть імпульс масштабним та високотехнологічним рішенням світового рівня», — прокоментувала підписання меморандуму Ольга Шаповал, виконавчий директор Харківського IT Кластера.

IT4Life: допомога постраждалим у Дворічанському районі

Швидше за все, ви вже чули, що у Дворічанському районі сталася сильна пожежа й постраждали кілька сіл. Згоріли будинки, люди втратили все.

У межах проєкту IT4Life від Kharkiv IT Cluster ми вже зібрали кошти, аби допомогти з придбанням дому та квартири.

Проте ще багато сімей залишилися без будинків. Запрошуємо вас допомогти в зборі коштів і поширенні інформації, аби їх залучити.

ДОПОМОГТИ МОЖЕ КОЖЕН!

Так же на KharkovInform: