Новини від Kharkiv IT Cluster


Дата публикации: 3 сентября 2020

KIDS2IT
У межах цього проєкту ми проводимо вебінари та проф-орієнтаційну гру «Айтішник — не тільки програміст», у якій діти більше дізнаються про спеціальності та можливості в ІТ.
Якщо ти школяр і хочеш розібратися, яку професію обрати — приєднуйся до нашого проєкту KIDS2IT
Якщо ти ІТ-спеціаліст і хочеш розповісти школярам про свій досвід і перспективи роботи в ІТ — приєднуйся до проєкту як ментор! А якщо ти вчитель, який прагне розвитку для своїх учнів — зареєструйся, і ми приїдемо до твоєї школи, щоб провести гру!

Open IT
У форматі навчальних воркшопів учасники кілька разів на місяць спілкуються з представниками IT-компаній з усього світу та прокачують базові знання в IT-галузі.
У форматі нетворкінга ми розглядаємо актуальність і тренди різних професій в IT та розв’язуємо реальні кейси компаній. Так фахівці допомагають студентам побачити повну картину IT-галузі, обрати свій шлях у цьому напрямку та почати власну кар’єру.

Higher HE!
Якщо ти викладач або представник адміністрації університету, керівник або власник ІТ-компанії, долучайся до проєкту за посиланням та отримай можливість:
— підвищити якість освіти для ІТ-спеціальностей, погодити її з потребами ІТ-індустрії та твоєї компанії;
— оновити матеріали освітніх програм в університетах разом із найкращими ІТ-фахівцями та отримати відповідні сертифікати від Kharkiv IT Cluster;
— отримати інформаційну підтримку в просуванні бренду освітнього закладу та збільшити кількість абітурієнтів на ІТ-спеціальностях тощо.

Так же на KharkovInform: