Итоги 2020 від Kharkiv IT Cluster


Дата публикации: 2 января 2021

 

Kharkiv IT Cluster ділиться результатами роботи організації та найяскравішими подіями 2020 року! Адже незважаючи на карантин і всі виклики, 2020 рік Кластер запам’ятає як рік змін, покращень, прориву та продуктивності!

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ІТ-КОМ’ЮНІТІ ТА  KHARKIV  IT CLUSTER У ЧИСЛАХ:

14 нових мемберів та освітніх  партнерів

3 нових бізнес-партнери

понад 590 тисяч людей взяли участь в освітніх проєктах

понад 45 компаній приєднались до ініціатив

7 мільйонів гривень було зібрано у межах проєкту IT4Life

90 шкіл, коледжів та університетів було залучено до освітніх ініціатив

понад 13 тисяч підписників у соціальних мережах

понад 13 освітніх проєктів та ініціатив реалізовано за рік

понад 2000 підлітків взяли участь в освітніх проєктах у 5 містах України

понад 130 робочих програм і дисциплін університетів переглядаються згідно до вимог ІТ-галузі

понад 65 викладачів взяли участь у проєкті Prof2IT

понад 10 тисяч людей 12 країн світу взяли участь в освітньому форумі NewEdu 2020.

 

МІЖНАРОДНІ ЗАХОДИ РОКУ

√ У 2020 році Kharkiv IT Cluster взяв участь у ruhrSUMMIT 2020, виступив на нетворкінг-івентах European Cluster Conference, EU4Digital Facility, Круглому столі Digital Partnership із Німеч- чиною і Kharkiv EDU Forum.

√ У грудні 2020 року Кластер провів міжнародний B2B Matchmaking IT Forum із Латвією.

√ Під кінець року Kharkiv IT Cluster провів онлайн-брейншторм освітнього комітету Кластера, брейншторм у форматі Світового кафе «Виклики для ІТ-бізнесу в умовах пандемії», загальний збір для всіх мемберів і партнерів, а також взяв участь у конференції Synergy. IT Business & IT Education.

√ Тож цей рік був однозначно насичений цікавими та важливими івентами для ІТ-індустрії Харківського регіону та України в цілому!

 

KHARKIV IT CLUSTER: REWIND

На початку року Kharkiv IT Cluster став частиною робочої підгрупи з розвитку регіону на зустрічі з представниками ХОДА та взяв участь у Davos 2020 Ukrainian House.

Кластер відкрив сезон New Members Welcome, виступив одними із учасників Дня відкритих дверей ХНУРЕ і взяв участь у дискусії VI Східно- європейського бізнес-форуму «Smart Real Estate: Куди рухається ринок нерухомості?»

Kharkiv IT Cluster об’єднав ІТ-ком’юніті Харківського регіону та ініціював створення проєкту для допомоги в період епідемії COVID-19 — IT4Life. Менше ніж за пів року компанії зібрали 7 мільйонів гривень, аби допомогти медичним працівникам і хворим на коронавірус. Згодом, спільно з компаніями Кластера було придбано три будинки для постраждалих під час пожеж у Дворічанському районі та запропоновано допомогу з релокації білоруським ІТ-фахівцям у важкий для їхньої країни час.

Весною 2020 року Харківський ІТ Кластер взяв участь у бізнес-форумі та дискусії про жінок у бізнесі: Women Techmakers Kharkiv Session #1, виступив на вебінарі «Кластери — як інструмент протидії кризовим явищам і драйвер розвитку в регіонах» і взяв участь у дискусії «Політика рівності та різноманіття: досвід бізнесу».

Kharkiv IT Cluster взяв участь у Харківському міжнародному юридичному форумі, відвідав День відкритих дверей центру Дія.Бізнес і взяв участь у Фестивалі креативних індустрій від Create Kharkiv, де отримав почесний титул Амбасадора креативних індустрій Харкова.

Крім того, Kharkiv IT Cluster створив закриту спільноту учасників Кластера — PR community, для якої регулярно проводить закриті тематичні онлайн- зустрічі.

А одним із наймасштабніших івентів цього року став ІТ-день для студентів Києво-Могилянської бізнес- школи.

Ці результати — досягнення всього харківського ІТ­ком’юніті. І це лише початок шляху до створення в Харкові Кремнієвої долини України.

Слідкуйте за новинами Kharkiv IT Cluster — ставаймо краще разом у 2021 році!

Так же на KharkovInform: