IT4Life Новини від Kharkiv IT Cluster


Дата публикации: 4 мая 2020

 

Kharkiv IT Cluster допомагає лікарням Харківського регіону У період епідемії COVID-19 в Україні Kharkiv IT CLuster об’єднав харківські IT-компанії, щоб зібрати кошти для протидії коронавірусу. На цей час харківська IT-спільнота у проєкті IT4Life зібрала більш ніж 6 мільйонів гривень, закупила медобладнання, засоби захисту лікарів та розпочала будівництво кисневих трас, для збільшення обсягів діагностування та лікування, а також забезпечила допомогу літнім людям.

Кисневі траси
Зараз у межах проєкту IT4Life Харківський ІТ Кластер за підтримки ІТ-компаній з ініціативи Національної аналітичної Платформи RAZOMпротиCOVID будує кисневі траси у лікарнях (координатор від RпC — Максим Зеленський).
Це допоможе збільшити кількість койко-місць, оснащених вологим киснем, у реанімаційних відділеннях лікарень.
Вже збудована киснева траса у Харківській Обласній клінічній інфекційній лікарні загальною вартістю 110 000 гривень (профінансувала компанія Dev.Pro) — вдалося додати 12 койко-місць із подачею кисню у реанімаційне відділення лікарні.
У Обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення зараз будується киснева траса на 39 нових койко-місць, загальною вартістю 245 000 гривень (профінансувала компанія DataForSEO)!
Зараз Харківський ІТ Кластер шукає фінансування будівництва кисневої траси на 16 койко-місць для Харківського Обласного центру онкології та Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні.
Допомогти проєкту можна тут: https://it4life.com.ua/

Концентратори та кардіографи
15 квітня у межах проєкту IT4Life Kharkiv IT CLuster доставив кисневі концентратори та кардіографи у Харківську Обласну клінічну інфекційну лікарню та Харківську обласну дитячу інфекційну клінічну лікарню.
Дякуємо компаніям Team International в особі Світлани Петерсен, та StepInvest в особі Абдурахмана Шайхалова, які профінансували закупівлю цього медобладнання.

Медичні захисні щитки
3D-студія StuffHouse3d виготовила захисні щитки майже у 14 разів дешевше за ринкову вартість для лікарень Харківського регіону!
6 квітня разом із волонтерами ІТ-спільноти Kharkiv IT CLuster закупив та доставив понад тисячу захисних щитків до міських та обласних опорних лікарень, що розташовані у Харкові та Харківській області.
Робота по забезпеченню регіону щитками продовжується, тому Kharkiv IT Cluster шукає 3D-студії в інших регіонах, або студії, які можуть надати у тимчасове користування 3D-принтери, для масштабування та колаборації.
Долучайтесь до нашого проєкту #IT4Life за посиланням — https://it4life.com.ua/

ХА-ботік — конкурс від Kharkiv IT Cluster
ХА-ботік — тотемний персонаж Харківської IT-індустрії. Ця міфічна істота приносить айтішникам удачу та успіх!
Його поки що ніхто не бачив, тому допоможи нам придумати, як він може виглядати.
Якщо ти навчаєшся у школі, любиш малювати і твоя фантазія не знає меж — пропонуємо тобі взяти участь у конкурсі від Kharkiv IT Cluster!
До 11 травня надсилай малюнок — зображення ХА-ботіка. Придумай, як би він міг виглядати. Ми гадаємо, що він може бути схожим на слоненятко та робота водночас:)
1 червня за допомогою голосування серед передплатників ми визначимо переможця і вручимо йому приз!
Найкреативніший ХА-бот стане символом Харківського IT Кластеру!
Відправляй малюнок на поштову адресу info@it-kharkiv.com з поміткою: конкурс ХА-ботік.

Ігри Kids2IT перейшли в онлайн-формат!
Вважаєш, що ІТ-галузь це тільки нудні та складні коди? Думаєш, що твоїй творчій натурі нема де розгорнутися в ІТ-проєктах? На нашій онлайн-грі «Айтішник це не тільки програміст» ми переконаємо тебе, що це не так!
У грі «Айтішник» — це не тільки програміст» ти відчуєш себе справжнім фахівцем, який віддалено працює над створенням мобільного додатку у команді однодумців.
https://it-kharkiv.com/ru/projects/kids2it/

Так же на KharkovInform: