IT4Life Новини від Kharkiv IT Cluster


Дата публикации: 1 июня 2020

 

 

 

IT-спільнота допомагає лікарням Харківського регіону.
У період коронакризи в Україні Kharkiv IT Cluster об’єднав харківські IT-компанії, щоб зібрати кошти для протидії коронавірусу. На цей час харківська IT-спільнота у проєкті IT4Life зібрала більш ніж 6 мільйонів гривень, придбала медобладнання й засоби захисту лікарів, побудувала кисневі траси для збільшення обсягів діагностування та лікування, а також забезпечила допомогу літнім людям (за підтримки ІТ-компанії Altexsoft).
Кисневі траси та медичне обладнання
У межах проєкту IT4Life Харківський ІТ Кластер за підтримки ІТ-компаній та за ініціативи Національної аналітичної Платформи RAZOMпротиCOVID збудував кисневі траси у лікарнях (координатор від RпC — Максим Зеленський).
Це допомогло збільшити кількість койко-місць, оснащених вологим киснем, у реанімаційних відділеннях лікарень для дорослих та дітей. На будівництво кисневих трас було залучено понад 750 тисяч гривень.
Компанія Dev.Pro профінансувала будівництво кисневих трас у Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні: на ці кошти вдалося додати 12 койко-місць із подачею кисню в реанімаційне відділення лікарні.
Компанія DataForSEO профінансувала будівництво кисневих трас в Обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення: 39 нових койко-місць з’явилося у цій лікарні! Також завдяки підтримці компанії кисень тепер отримують маленькі пацієнти у Харківській обласній дитячій інфекційній лікарні.
Компанія Epam профінансувала будівництво кисневих трас у Харківському обласному центрі онкології, завдяки чому вдалось не припиняти термінові операції онкохворих навіть у період карантину!
Завдяки підтримці компаній Nix Solutions, GlobalLogic, TEAM International, G5 Entertainment AB, WiserBrand, CloudWorks, Radmirtech, AnyForSoft, StepRealty, Artjoker, Akvelon було профінансовано оснащення медичним обладнанням медичні заклади Харкова та області.
Kharkiv IT Cluster дякує компаніям за вчасну допомогу, що сприяла збереженню життя людей!
Медичні щитки та захист лікарів
3D-студія StuffHouse3d виготовила для лікарень Харківського регіону захисні щитки вартістю майже у 14 разів менше за ринкову!
Разом із волонтерами ІТ-спільноти Харківський ІТ Кластер, завдяки підтримці компаній INSART, Promodo, Telkos, Altexsoft, Sloboda Studio, ADUK, Insoft Global, Advanced IT, Magecom, Scalarr, Quantum, Telesens, DevPro придбав і доставив більш ніж 15 тисяч захисних щитків, костюмів, респіраторів та інших засобів захисту до міських та обласних лікарень Харківського регіону.
Долучайтеся до нашого проєкту #IT4Life

#ПОСТУПАЙ_В_ХА 2020
Основні питання, які з’являються у батьків абітурієнтів:
• Які професії є в IT?
• На яких спеціальностях в закладах вищої освіти Харкова готують таких фахівців?
• Коли треба подавати заяви до вступу та документи?
• Як розрахувати свій вступний бал?
Відповіді на всі ці запитання та багато іншої корисної та цікавої інформації
є в методичці, яку команда Kharkiv IT Cluster розробила спеціально для тебе!

Parents2IT
https://t.me/parents2it
Якщо ваша дитина мріє здобути технічну освіту, та ви хочете дізнатися більше про професії в ІТ — підписуйтеся на наш Telegram-канал Parents2IT.
Дізнавайтеся новини щодо наших освітніх проєктів та новини освіти! Будьте на одній хвилі зі своєю дитиною!

Так же на KharkovInform: