Вадим Петров, СОБОР (живопись, графика)


Дата публикации: 22 февраля 2012

7 — 22 февраля, Харьковская Городская Художественная Галерея

Галерея презентует проект харьковского художника Вадима Петрова. Данная выставка была запланирована для демонстрации в Муниципалке ещё несколько лет назад, однако по разным объективным причина презентация откладывалась.

Таким образам харьковскому зрителю предлагается оценить долгожданный и тщательно продуманный авторский проект.

«Ілюстрації до роману В. Гюго – найбільша масштабна моя робота у цьому виді мистецтва. За що я вдячний видавництву «Фактор», яка люб’язно надала мені таку можливість. При спогляданні культових споруд в уяві виникають значущі культурні паралелі, так:
Собор Паризької Богоматері В. Гюго і «Собор» О. Гончара острів Хортиця з давніми святилищами і острів «Сіті» з собором Нотер Дам, що розташований на місті язичницького храму.
Радянський план забудови острова в 30-ті роки богатоповерхівками на щастя не вдався. Хоча культові місця і пороги після будівництва дніпровської ГЕС залишилися під водою. Використання культових споруд і храмів буває дуже оригінальним — наприклад, в якості в’язниць.
Тривожним у сучасному світі є повернення до первісних форм виживання, коли культура і цивілізація лище іграшки у сильних світу цього. Хотілося б вірити, що собор — не в’язниця, а символ звільненого духу, що як той могутній дуб височить і зеленіє над проваллям історії.»
из авторской концепции

Петров Вадим Вікторович
1960 — родился в г. Шостка Сумской обл.
1979 — закончил ХДХУ.
1984 — закончил ХХПИ
Участник всеукраинских и всесоюзных, международных и зарубежных выставок.
Смотрите информацию также на сайте галереи: http://mgallery.kharkov.ua
и на сайте: facebook.com/ Mgallery Kharkov

Харьковская Городская Художественная Галерея
ул. Чернышевская, 15
Тел. 7061620
email galery@ukrsat.kharkov.ua

Так же на KharkovInform: