Сергій Жадан, творчий вечір «Динамо Харків»


Дата публикации: 15 декабря 2011

15 грудня, Будинок Актора, 19.00

Про акцію.

«Динамо Харків» — творчий вечір Сергія Жадана, під час якого автор обіцяє нарешті презентувати книги вибраних віршів та прози «Прощання слов’янки» й «Біг Мак та інші історії», а також – що головне – прочитати цілком нові речі з майбутньої поетичної книги.

Про автора.

Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, есеїст, перекладач, організатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих перформансів та акцій громадської непокори.

Про книги.

«Прощання слов’янки» є повним зібранням усіх поетичних збірок Сергія Жадана, які виходили (чи не виходили) друком у різних видавництвах, починаючи від збірки «Цитатник» (1995) і закінчуючи циклом «Лесбійки» (2009). Книга містить майже всі віршовані твори Сергія Жадана і є доволі вичерпною хронікою поетичних пошуків, знахідок та втрат автора.

«Біг Мак та інші історії» є книгою вибраних оповідань Сергія Жадана, написаних протягом останніх десяти років. Збірка містить як тексти першої прозової книги автора «Біг Мак» (2002—2003), так і пізніші твори, датовані другою половиною 2000-х. Оповідання в книзі подані у хронологічному порядку, що дає можливість допитливому читачеві прослідкувати час та географію написання кожного з них. Окремі тексти у книжковому варіанті друкуються вперше.

Вартість квитків: 25, 30, 40 гривень
Квитки в продажу в Домі Актора (Харків, вул. Красіна,3)

Так же на KharkovInform: