REVOLUTION DISCO: Cергій Жадан і Собаки в Космосі


Дата публикации: 27 декабря 2011

27 декабря, клуб Jazzter, 19.00

Останній концерт цього року!

Дорогі брати і сестри!

Сергій Жадан і Собаки в Космосі запрошують вас на передноворічну акцію рок-н-рольної солідарності "REVOLUTION DISCO". За участі друзів та колег — харківської групи "SVITER", Азізи Ібрагімової та лідера легендарного берлінського рагамаффін-колективу "RotFront" Юрія Гуржи.

Всі кошти, отримані від концерту, підуть на запис нового диску Сергія Жадана і Собак у Космосі.

Хочеш почути новий альбом — прийди й підтримай музикантів!

Про учасників:

Спільний проект Сергія та Собак існує вже кілька років. 2008 року він був зафіксований на диску "Спортивний клуб армії". З того часу колектив назбирав достатню кількість матеріалу для нового альбому. Музиканти вирішили звернутись за допомогою до своїх слухачів, тому безпосередньою метою цього концерту є збір коштів на запис нового диску. Тож 27 грудня можна буде почути як речі зі старої програми, так і новий матеріал.

Проект "SVITER" як завжди запропонує свою самобутню космічну музику. Музиканти виконають нові та старі композиції. Мова піде про проблеми ракетобудування та колективного виходу у відкритий космос. Однією з наскрізних тем колективу є гуманоїди в реаліях шоу-бізнесу. А також комети, зірки та продукти харчування з тюбиків.

Юрій Гуржи — один із засновників легендарного берлінського проекту Russendisko, лідер гурту RotFront. Народився та виріс у Харкові. Починаючи від 1999 року проект Russendisko почав знайомити мешканців Берліна з кращими досягненнями «незвичної» музики з країн колишнього СРСР, за кілька років отримавши статус культурної легенди столиці Німеччини. В 2010-ому автори Russendisko створили компіляцію Revolution Disco, до якої ввійшли революційні пісні народів світу в сучасних аранжуваннях.

Емігрантський рагамаффін коллектив RotFront 2010 року було визнано кращою world music-групою Німеччини.

27 грудня Юрій підтримає виступ Собак у космосі та відіграє власний сет як DJ.

Так же на KharkovInform: