Париж кохання. Фотовиставка Жерара Юфераса


Дата публикации: 19 декабря 2011

1-19 грудня, ХАТОБ

Поглядом фотограф Жерар Юферас стежить за 70 весіллями і шлюбами, що укладаються та святкуються у французькій столиці. Він дарує всім паризьким закоханим сповнену оптимізму картину. У цій більш ніж сотні кадрів він показує життя міста, де кожен вільний щось робити, щось обирати, йти назустріч іншим. Виставляючи ці знімки щастя людей різних поколінь, соціального походження, культури й релігії, автор заперечує видиме знеособлення наших міст.

Фотограф демонструє впевненість у паризькій ідентичності, сильній своєю різноманітністю, вловлюючи спільну перспективу «всього відмінного, що об'єднується силою кохання».

Жерар Юферас підійшов до цієї виставки з поглядом, сформованим школою фотожурналістики. «Всі ми бажаємо жити в гармонії, і кожен прагне зустріти своє кохання, будувати своє життя в світі терпимості й поваги. У Парижі нам пощастило жити тим, що це місто робить таку близькість можливою й простою». Наближаючись впритул до людей, він своїми «фотографічними хокку» вихоплює з міської атмосфери миті відданості й милування одне одним.

Так же на KharkovInform: