Echo Gardens


Дата публикации: 15 января 2012

15 января, клуб Jazzter, 19.00

Echo Gardens не бояться експериментувати і пробувати поєднувати елементи різних стилів. Тому їх музика іноді буває трохи містичною, а персонажі схожі на казкових. Єдине, що залишається незмінним — проникливий вокал, легкість і спокій їх музики, з якими можна не боятись загубитись десь серед власних мрій.

Серед пісень гурту є, як англомовні, так і пісні українською мовою, яку не одразу і впізнаєш за дещо західним звучанням, нетиповим для українських гуртів. І тому насьогодні Echo Gardens є, мабуть, найбільш перспективним молодим гуртом, який без сумніву можна назвати європейським.

Експериментують музиканти не тільки зі стилем і манерою гри. Так, у вересні 2011 вони були чи не єдиними учасниками з України на фестивалі електронної музики Krater Gathering в Молдові, де відіграли концерт.

Наразі ж Echo Gardens закінчують працювати над другим альбомом, який презентуватимуть в рамках великого всеукраїнського туру.

Тур відбуватиметься у підтримку нового альбому Purple, що вийде акурат у день першого концерту всеукраїнського туру. Гурт існує неповних два роки, та втім торік випустив у світ дебютний альбом Midnight run (2010) і декілька відеокліпів.

У межах всеукраїнського турне.

Так же на KharkovInform: