З 28 вересня в Обласному організаційно – методичному центрі культури і мистецтва розпочалася виставка світлин та живопису проекту «Життя на нулі».


Дата публикации: 29 сентября 2017

Про героїзм українців, їхню силу та мужність можна сказати багато. Адже кожного дня, під тиском ворога, вони виборюють право на незалежність та волю для всіх. Проект «Життя на нулі» — це творча платформа для воїнів, місце, де вони зможуть бути «почутими»,  адже всі експозиційні роботи були створені на передовій, на вогняному рубежі фронту.

Тому основна мета виставки – це можливість показати яку силу несе в собі творчість. Як важливо надати світлинам окремого життя , що дарує надію на світле майбутнє.

У творах ви побачите всю внутрішню силу кожного воїна, гіркий та одночасно загартований досвід, що не зламав та не дав зачерствіти в найскладніші моменти життя.

В експозиції будуть  представлені роботи: фотографії Юрія Величко, позивний «Фотограф» фотографії та вірші Максима Кривцова, позивний «Далі», живопис Павла Кулика, позивний «Барклай».а відкритті виставки будуть присутні «Нескорені»- Анатолій Горбенко , позивний «Бугор» (м. Суми) та Роман Максимець, позивний «Іспанець» (м.Львів).

Експозиція триватиме до 10 жовтня!

Так же на KharkovInform: