З 28 липня в кінотеатрах України – яскрава музична комедія «Звуки шуму»


Дата публикации: 27 Июль 2011
zvyk


Нове шведське кіно «Звуки шуму» — унікальне у своєму роді, за відгуками критиків, «перший музичний фільм про поліцейських».

За сюжетом фільму, офіцер поліції Амадей Варнебрінг народився у музичній родині з багаторічними традиціями, що виховала чимало великих музикантів. Сам Амадей ненавидить музику.

Його нове завдання — гірше не придумаєш. Група з шести ексцентричних барабанщиків під приводом геніальної Санни починає повномасштабну атаку на місто. Вони використовують будівлі, різноманітні механізми та безперервний шум вулиць в якості своїх музичних інструментів. Ця нова форма мистецтва від музичних терористів призводить до хаосу і дезорганізації.

У Амадея немає вибору: йому доведеться вступити в боротьбу в світі ритмів і музики, який він раніше всіляко уникав. Його почуття до Санне не полегшують виконання поставленого перед ним завдання.

«Звуки шуму» — цікава комбінація комедії, мюзиклу і детективу, оригінальне та легке кіно для всіх. Фільм в Україні представлено міжнародним кінофестивалем «Молодість».

Фільм можна буде побачити в кінотеатрах Києва («Київ», «Жовтень», «Кінопанорама», «Флоренція», «Супутник»), Харкова («Боммер»), Одеси («U-cinema»), Львова («Кінопалац») і Вінниці («Родина»).

Нагороди фільму:
Нагорода журі (Дуже) молодих кінокритиків (OFAJ) у Каннах 2010
Приз глядацьких симпатій на кінофестивалі у Варшаві 2010
Кращий повнометражний фільм кінофестивалю «»Молодість»" 2010
Приз глядацьких симпатій на кінофестивалі «»Молодість»" 2010.

Так же на KharkovInform: