З 15 по 18 березня на території креативного простору Fabrika.space відбудеться 8-й Фестиваль американського кіно «Незалежність»!


Дата публикации: 15 марта 2018

Традиційно на фестивалі буде представлено добірку стрічок документального жанру від American Showcase. Цікава програма, запашна кава та улюблені друзі –  все, що потрібно для цікавої програми!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 березня : «Школа 9-1-1» від геніального Тіма Уоррена

«Школа 911» розповідає про один рік із життя служби швидкої допомоги міста Даріен, штат Конектикут, якою керують підлітки місцевої школи. Унікальна організація обслуговує 20000 мешканців 365 днів на рік, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, та щороку відповідає на 1500 викликів швидкої.

Служба швидкої допомоги Даріена почала співпрацювати з місцевими підлітками, щоб розширити взаємодію та спільне навчання для молоді та дорослих.

«Стажери» вчаться керувати, критично мислити та застосовувати медичні навички в надзвичайних ситуаціях, а потім використовують отримані знання, фактично керуючи власною службою швидкої допомоги.

 

 

 

16 березня: «Я штовхатиму тебе»

Режисери: Кріс Карчер та Террі Періш

Дуже близький та особистий погляд на дружбу довжиною в життя між Джастіном Скісуком та Патріком Греєм під час їхньої подорожі вздовж Ель Каміно де Сантьяго.

Фільм охоплює 34 дні надзвичайно складного походу, 500 миль горами, пустелями, пагорбами та долинами, та поєднує їх з коментарями родини та друзів.

Історія починається із Патрикової згоди допомогти Джастінові підкорити північну Іспанію у візку, але вона також розповідає про складнощі, пов’язані із рідкісним неврологічним захворюванням Джастіна.

Цей фільм є особистісним зображенням епічної подорожі, що розкриває справжнє значення дружби, великодушності та вразливості.

 

 

 

17 березня: «Ті-Рекс: ЇЇ боротьба за золото»

2012 року жіночий бокс вперше в історії було включено до програми Олімпійських ігор.

 За олімпійське золото від США змагатиметься наймолодша учасниця, 17-літня Клареса «ТІ-Рекс» Шилдз. Вихована жорсткими вулицями міста Флінт, штат Мічіган, Клареса впевнена і непереможна. Її лють не обмежується лише рингом.
Вона захищатиме свою родину, навіть коли нестабільність та залежності рідних загрожуватимуть втіленню її мрії.

«У пошуках Колтрейна»

Режисер: Джон Шейнфельд

 

Фільм досліджує глобальну силу та вплив музики Джона Колтрейна, розкриває пристрасті, переживання та сили, які формували його життя та революційні звуки.

 

 

 

18 березня:

«Класовий поділ»

Неймовірні зміни Челсі очима дітей з двох частин міста: з Десятої Авеню та Двадцять Шостої Вулиці з одного боку, та учнів «Світової школи «Авеню»» з іншого. У своєму мікрокосмі діти переживають ті самі зміни, що і великий зовнішній світ — зростання нерівності, стагнацію класової мобільності, джентрифікацію та багато іншого. Зворушлива хроніка життя дітей, які мають різне походження, проте намагаються зрозуміти, хто вони і де вони у цьому швидкозмінному новому світі.

 

«Правдиве судження»

Троє нещодавно звільнених чоловіків, з кількома десятиліттями ув’язнення на всіх, започатковують детективне агентство у Далласі, Техас.
Фільм концентрується на трьох героях, фіксує як вони відбудовують свої родини та життя, вчаться розслідувати справи, працювати разом та підтримувати одне одного, а заразом і змінювати цей світ.

 

 

 

AFS: Коротко / AFS: Shorts (Збірка короткого метру)

 Останній сільський танець

Режисери: Джейсон Артурз, Тед Річардсон

Ренді Льюїс розуміє: якщо він втратить свій молочний бізнес — втратить і засоби до існування. Його ферма потерпає від економічних складнощів так само як і більшість інших сімейних господарств округу Аламансі. Проте найбільше Ренді турбує те, що його спосіб життя та 50 років сімейної традиції сільських танців у клуні можуть обірватися.

 

Чайнатаун назавжди

Режисер: Джеймс К’ю Чан

Історія невідомого 81-річного художника-самоука Френка Вонга, який протягом останніх сорока років відтворював власні спогади у романтичних, надзвичайно деталізованих мініатюрних моделях кімнат Чайнатауну Сан Франциско, у яких пройшла його молодість.

 

Я — юпік

Режисери: Натан Голон, Даніель Анастасіон

Підліток-юпік з Аляски полишає своє невеличке село і вирушає у подорож морозною тундрою, щоб взяти участь у баскетбольному змаганні і прославити своє селище.

 

Скрипка Джо

Режисери: Каані Куперман, Рафаела Нойгаузен

Історія, яку було номіновано на Оскар як найкращий документальний короткометражний фільм.

91-річний скрипаль Джо, що пережив Голокост, пожертвував свою скрипку (з якою не розлучався майже 70 років) місцевому музичному проектові, навіть не уявляючи наскільки це змінить життя 12-річної школярки одного з найбідніших округів Америки та його власне.

Фільм тонко та гостро показує як музика може стати світлом у найтемніші часи та як один маленький добрий вчинок може мати надзвичайний ефект.

 

 

РОЗКЛАД ПОКАЗІВ

 

15 березня / четвер

 

19:30 — 21:00 — Школа 9-1-1

 

16 березня / п’ятниця

 

20:00 — 21:30 — Я штовхатиму тебе

 

17 березня / субота

 

17:00 — 18:30 — Ті-Рекс: ЇЇ боротьба за золото

 

19:00 — 20:30 — У пошуках Колтрейна

 

18 березня / неділя

 

15:00 — 16:30 Класовий поділ

 

17:00  — 18:00 — Правдиве судження

 

19:00 — 20:40 — AFS: Коротко / AFS: Shorts (Збірка короткого метру)

Так же на KharkovInform: