Выставки в декабре!


Дата публикации: 30 ноября 2018

«Paradiso Perduto» до 15 грудня у Муніципальній галереї

 

У проекті «Paradiso Perduto» («Втрачений Рай») Павло Маков втілює та розвиває свою ідею персонального Раю. Саме у цьому проекті до хвилюючих автора тем місця та пам’яті додається ще й тема мрії. Таке поєднання пояснює, чому художник звертається у своїх роботах до образу дачної ділянки. Цей образ розкриває ідею персонального місця, де кожен може зростити свій Сад, свій маленький Рай та втілити на цьому клаптику землі свої мрії. На цих роботах майже не зустрічається зображення людей, але сам ландшафт фіксує їх присутність. Проект «Paradiso Perduto» дає можливість проникнути у простір та пройтись доріжками залишених садів, зображених у вигляді замкнутих, але позбавлених жорсткої закритості контейнерів

 

«Портрет родини художника в інтер’єрі» до 15 грудня у галареї «Мистецтво Слобожанщини»

 

Виставка робіт учасників всеукраїнських художніх конкурсів, присвячених пам’яті визначної художниці, нашої землячки Зінаїди Серебрякової. У галереї представлені графічні, живописні та скульптурні роботи, виконані в різних стилістичних манерах, у різні роки, з різними авторськими інтенціями, але об’єднані в першу чергу симпатією до зображуваних персонажів, що й не дивно, бо це рідні люди, й такі картини пишуться не «на заказ». Тепло, яке випромінює ця виставка, споріднене з тим, яке відчувають люди, коли споглядають твори Зінаїди Серебрякової, і це є найкращим подарунком іменинниці.

Крім конкурсних робіт, експонуються й твори з приватних зі- брань: «Feldman museum», Валерія Грубаря та Каріни Мовсесян (за сприяння «Вітальні на Дворянській»), С.В. Решетила, родин художників Побєдіних та М. Винокурової та ін.

 

«Сільська пастораль» Ольги Бабак до 21 грудня у галереї «Vovatanya» Gallery

Серія графічних робіт «Сільська пастораль» — це результат перебування на резиденції «Великий перевіз», що проходила в селі з однойменною назвою влітку 2018 року. Звернення жанру пасторалі до сюжетів, пов’язаних з ідеалізованим зображенням сільського життя і відтворенням підкреслено простих, наївних переживань на лоні природи, трансформується в проекті на рефлексії особистих вражень, переживань і спогадів.

«Цветущая земля» с 21 декабря в Художественном музее

Экспозиция представляет живописные полотна харьковского художника Марка Константинопольского и приурочена к 70-летию мастера. Разнообразные по композиции и колориту лирические пейзажи, выполненные в 1990–2010-х гг., посвящены природе Украины — источнику вечной красоты и творческого вдохновения.

Так же на KharkovInform: