Вперше у прямому етері до українців звернеться Далай-лама


Дата публикации: 13 октября 2020

20 жовтня лауреат Нобелівської премії миру Далай-лама XIV вперше поспілкується з харків’янами у прямому етері. Він проведе годину онлайн — звернеться до всієї України, а потім відповідатиме на запитання. Тема розмови — освіта й мир у часи пандемії.Запитання Далай-ламі може написати будь-хто з українок і українців — їх збиратимуть до 10:00 18 жовтня на сайті події. Етер почнеться о 6:30 через різницю в часі, але його можна буде подивитися в запису. Спілкування відбуватиметься англійською мовою, супроводжуватиметься перекладом на українську.

 

У Далай-лами є стала практика онлайн-зустрічей з жителями різних країн, зокрема вони нещодавно проходили у Великій Британії, Тайвані, Індії. Це завжди відбувається рано-вранці за київським часом — і не тільки через його напружений графік, а ще й тому, що ці діалоги транслюються також і в багатьох інших країнах. Тепер така можливість є і в українців. Це буде діалог не з релігійним лідером, а з лідером думок і ідей, провідником миру у світі. Щобільше, Далай-лама вважає освіту “релігією майбутнього”, пропагує гуманізм і відповідальність. 

Паростки цієї ідеї з’явилися у лютому минулого року, коли делегація найбільшої освітянської спільноти EdCamp Ukraine, до якої входять представники шкільної освіти з усіх куточків держави, відвідала Малий Тібет в Індії. Вивчаючи систему місцевої освіти, українці отримали запрошення на особисту авдієнцію з цією видатною людиною.

Так же на KharkovInform: