Виставка «Ревізії» митців Chekachkov Photo Academy


Дата публикации: 14 июля 2020

Багатоголосий проєкт об’єднав роботи 42 митців, які протягом останніх двох років навчалися у Chekachkov Photo Academy. Географія учасників та проєктів виходить за межі України, сягаючи Німеччини та Канади. 

«Ревізії» формують критичний простір, у якому глядач стикається з низкою думок, натяків та експресії авторок та авторів, кожен з яких артикулював свій меседж у візуальній формі. У перекладі з англійської «revision» — доопрацювання, перероблювання, перегляд. І фотографія як інструмент маніпуляції з реальністю спроможна як ніщо інше бути тим, що оновлює погляд на звичні теми. 

Куратори виставки Роман Пятковка та Ігор Чекачков дотримувалися у формуванні експозиції наступних принципів: не обмежувати свободу митців ані тематично, ані інструментально; виявити лейтмотив, змістову домінанту виставки.  

Цього разу лейтмотивом стала саморефлексія як ревізія самості, пильний погляд на власні реакції, з яких народжується оцінка та переоцінка особистих та суспільних явищ.  В колі тем опинилися дослідження тілесності та сексуальності, переживання особистісного досвіду крізь призму соціальних зв’язків та спостереження під час вимушеної самоізоляції. 

Виставка триватиме до 17 липня. 

 

Chekachkov Photo Academy — школа фотографії у Харкові, заснована Ігорем Чекачковим та Романом Пятковкою. Філософія академії базується на значущості візуальної мови як інструменту митця та на перевазі естетики над технікою. У академії викладаються курси за напрямами художньої та концептуальної фотографії, має майстерні портрету та аналогової фотографії.  

Так же на KharkovInform: