ІТ- конференції у Харкові, збережіть, аби не загубити!


Дата публикации: 2 марта 2020

2 та 3 квітня 2020 року за підтримки Харківського IT Кластера відбудеться наймасштабніший форум — The 5th International Educational Forum «NewEdu-2020: Tech in Focus». 

•сюрпризи й подарунки;

• вперше для освітян України спеціальна делегація Римського клубу з обговоренням сучасних трендів та викликів для освіти;

• нетворкінг з більш ніж 600 учасниками;

• вперше в Україні Open Foresight Lab разом з колегами з Фінляндії;

• новий формат — інноваційний простір UnitCity.

Детальніше про NewEdu та реєстрацію шукайте на сайті newedu.it-kharkov.net

 

В цьому році Кластер проводить ювілейний десятий Legal Talk.

Проєкт Legal Talk — це захід, який увібрав у себе практичні кейси та найкращі практики щодо розумного партнерства. Топ-спікери заходу поділяться своїм досвідом і розкажуть, як побудувати успішне партнерство та уникнути пов’язаних із ним проблем. На заході будуть присутні власники, директори, фінансисти та юристи провідних ІТ-компаній регіону, починаючих та зростаючих бізнесів.

Дата та місце проведення: 14 березня, 12:30-17:30, Науковий парк Синергія.

Учасники заходу отримають поради, як перевіряти майбутніх партнерів, керувати конфліктами, успішно виходити з партнерства або форматувати його. Більше деталей про Legal Talk, вартість білетів та реєстрацію на нашому сайті it-kharkiv.com.

 

У 2020 році ми відкриваємо новий сезон проєкту Харківського ІТ Кластера OPEN IT 3.0. Проект складається з серії навчальних воркшопів для студентів нетехнічних професій в ІТ-індустрії. На воркшопах учасники отримають корисну інформацію з перших рук — від спеціалістів ІТ-галузі.

• Open IT «Web design» від компанії Beetroot — 5 березня.

• Open IT«English» від компанії Wiser Brand — 24 березня.

Відвідавши понад три воркшопи у рамках проєкту Open IT, учасники мають можливість потрапити в унікальний закритий Junior Club від Харківського ІТ Кластера! В цьому ком’юніті ІТ-спеціалісти рівня Senior і вище прокачають soft skills наших учасників, поділяться досвідом та знаннями на практичних заняттях. 

Boot Camp — це проєкт, орієнтований на те, щоб учасники отримали практичний досвід в ІТ під керівництвом експертів з провідних компаній Харкова. Boot Camp складається з відбору–тестування в команди, тренінгів з soft skills та PR, та соціально важливого проєкту з використанням ІТ!

• старт реєстрації — 17 лютого;

• відбір–тестування в команди — 8 квітня;

• фінал–хакатон — 26 квітня.

Учасники мають можливість обрати напрямок із запропонованого списку, який охоплює: маркетинг/піар, frontend, backend, web design, data science, devOps та QA. Хакатон проходитиме в Unit City протягом 12 годин, після чого команди презентуватимуть свої проєкти представникам компаній–учасників. Більше інформації про Boot Camp читайте на сайті it-kharkiv.com.

 

 

Так же на KharkovInform: