Великі графічні полотна, артефакти ассирійської культури на виставці «6769» Марго Саркісової


Дата публикации: 27 октября 2020

В ARTподвалі (вул. Чернишевська, 15) відбудеться відкриття експозиції ассирійської художниці українського походження Марго Саркісової «6769». Початок о 16:00. Експозиція триватиме до 6 листопада. 

«6769» — з за ассирійським літочисленням 2019 рік та точка відліку для проєкту про важку сутність культурного самовизначення. Марго вдивляється не у привабливі й піднесені книжкові образи, вона питається  про шлях складних рішень, саморозвінчання та віднайдення себе. На виставці буде представлена серія графіки із центральною роботою «Ініціація» — 5 великих графічних полотен, які розповідають про шлях важких змін. Також до експозиції увійдуть особисті артефакти художниці, які стосуються ассирійської культури та її родини.

Марго Саркісова — ассирійська художниця українського походження. Живе та працює у Харкові. Випускниця Харківської державної академії дизайну і мистецтв (майстерня І. Яхіна). Фіналістка конкурсу сучасного образотворчого мистецтва ім. Натана Альтмана
2017, 2018, учасниця фестивалю PRINTFEST_100, була відібрана у групову міжнародну виставку в International Print Center New York (USA) в січні 2020. Виставки: ARTBOX.PROJECT New York 1.0. (США), «A4 Ballpoint Pen», Karas gallery, Київ, «Невизначеність» KsiProstir, Дніпро, «Нашарування сенсів» Hudpromloft, Харків.  Роботи знаходяться у приватних колекціях в Данії, США, Франції, Канаді, Італії, Індії, Німеччині, Чехії. 
 

Так же на KharkovInform: