В Харкові запрошують на змагання по декору вітрин з головним призом — стажування в Польщі


Дата публикации: 13 февраля 2020

У Харкові та Дніпрі пройде II Конкурс оформлювачів вітрин. Це нова для України професія, до якій не готує жоден ВУЗ. В той же час по всьому світу креативні вітрини стають частиною міської культури, надихають і виховують смак. Історія вітриністики сповнена геніїв. Чи є такі таланти в Україні, з’ясується в творчому змаганні в найближчі півтора місяця. Прийом заявок для участі в Конкурсі вже почався. Фінал відбудеться 18 квітня відразу в двох містах.

Театр за склом саме так іноді називають вітрини. А й справді, креативно оформлені, вони можуть радувати і дивувати глядачів, якими стають всі перехожі. Вітриністика спеціальність, що з’явилася нещодавно, але вже надзвичайно затребувана сучасною економікою, діляться досвідом організатори. Саме на пошук нових імен в цій сфері й спрямований II Конкурс оформлювачів вітрин.

Володаря Призу глядацьких симпатій визначать відвідувачі ТРЦ «Дафі». З 27 березня до 18 квітня вони зможуть подивитись на вітрини, створені фіналістами Конкурсу, і віддати за найкращу свій голос в соцмережі.

Заявки приймаються до 15 лютого.

Так же на KharkovInform: