UA: КУЛЬТУРА транслюватиме українські вистави. Після вистави будуть обговорення


Дата публикации: 5 мая 2020

Як повідомляє Суспільне , з 5 травня на фейсбук-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА буде відбуватися трансляція відомих театральних вистав. Після можна долучитися до обговорення із виконавчим продюсером каналу Лук’яном Галкіним. 

Сьогодні о 20:00 гратимуть виставу «Сталкери» театру «Золоті ворота». Вистава за п’єсою українського драматурга Павла Ар’є в постановці Стаса Жиркова. Це специфічна комедія на дві дії про химерних мешканців зони відчуження, у чиєму житті реальність переплелася з міфом, а Чорнобильська зона тут стає метафорою всієї України. Головні ролі виконують Ірма Вітовська-Ванца, Олексій Нагрудний та Віталіна Біблів.

12 травня о 20:00 транслюватимуть виставу «APOLLO» Харківського театру «Нєфть».Режисерка-постановниця — Ніна Хижна. Це перформативно-пластична вистава за мотивами балету Ігоря Стравінського «Apollon musagete». У її основі — історія митця, який шукає своє місце та призначення, постійно перебуває в неспокої, має робити вибір і відповідати за нього. Після перегляду Лук’ян Галкін спілкуватиметься з режисеркою вистави Ніною Хижною та виконавцем однієї з головних ролей Артемом Вусиком. 

Так же на KharkovInform: