У виставковому центрі «Бузок» відбудеться проект «Велична Біблія» з нагоди 500-річчя Реформацїї та поширення Святого Письма


Дата публикации: 19 сентября 2017

20 вересня у виставковому центрі  «Бузок» відбудеться відкриття проекту «Велична Біблія», що присвячений 500-річчю Реформації  на Європейському просторі.  Саме 500 років потому, після виступу Мартіна Лютера щодо неоднозначності істин Святого Письма,  почалося активне реформування усіх соціальних сфер, починаючи від церкви до міжособистісного ставлення один до одного. Тому цей день здобуває особливого значення у становленні нового сенсу Слова Божого.

З того часу Біблія була перекладена повністю або частково на 2000 мов та діалектів. Кожна людина могла доторкнутися до Святого Письма та здобути більшого розуміння до себе та суспільства. Поширення Біблії в Україні давало можливість поглянути на життя з нової сторони, більш світлої та прозорої.

Зокрема  життя євангельських віруючих в Україні користується повагою серед широкого кола населення саме тому, що виходить з безперечного авторитету — Біблії.  Тому організатори проекту, Театральний християнській фестиваль tX-fest, Асоціація художників-християн та АХХgallery запрошують усіх долучитися до експозиції в галереї «Бузок». Участь у проекті також братимуть: Олексій Анд,Валерій Франчук, Любомир Мартинюк, Леонід Бернад, Сергій Марус, Валерій Козуб, Світлана Михайлова, Григорій Вовк, Володимир Гончаренко, Гуцул Іван, Наталія Герасименко, Валерій Кот, Ярослав Логинський.

Виставкові дні триватимуть до 3 жовтня.

Так же на KharkovInform: