У Торонто презентують першу виставку Вінсента Ван Гога, яку можна відвідати тільки на автівці


Дата публикации: 26 мая 2020

1 травня у Торонто мала відкритися виставка Ван Гога. Зібрано 400 картин із різних музеїв світу, але через пандемію та карантин організатори запровадили тотальних змін у стилістиці та креативній ідеї. Тепер подивитися експонати можна буде не виходячи з автівки. Для цього підготували промисловий комплекс у центрі Торонто. 372 кв.м для машин, або ж 700 відвідувачів одночасно — сміливий творчій експеримент. 

Експозиція планувалася цілий рік. Під карантинні умови організатори переробили загальну ідею стилістики. 35 хвилин справжнього інтерактивного шоу дозволять поринути у світобачення Вінсента. Родзинкою став сюжет експозиції за рахунок відчуття присутності, коли стіни оживають і змивається межа поміж реальним и нереальним. Це все про Ван Гога та трішки більши від власних почуттів. За один сеанс в приміщенні може бути не більше 14 машин. 

Над ідеєю працювали дизайнери агенства у Парижі — Atelier des Lumières. 

На одинадцять днів ‘тест-драйву’ експозиції вже продано двадцять тисяч квитків. Можливість інтерактивної експозиції буде подовжено, якщо протягом літа заборони на масові зібрання не знімуть. 

 

 

Фото та відео: «Імерсивна виставка Ван Гога»

Corey Ross, копродюсер експозиції у Торонто. 

Так же на KharkovInform: