У Харкові відзначатимуть свято Івана Купала!


Дата публикации: 29 июня 2017

Містичні обряди, вишиванки,  танці босоніж та безліч майстер — класів для усіх мешканців міста:  7 – 9 липня в Саржиному Ярі харків’яни зможуть повернутися до традицій пращурів та відсвяткувати Івана Купала. Тож усіх гостей очікує насичена  програма.

Цього року для всіх бажаючих будуть проводити майстер — класи з флористики та встановлять квіткові фото – зони від студії Флоріс, а для дітей — величезний  стіг сіна.  Організатори обіцяють національний ярмарок традиційного українського ремесла та одягу, де кожен зможе прийняти участь в обрядах та спробувати себе в якості ремісника. Всі дні для харків’ян буде працювати фуд-зона, тематичні квести і тир зі стрільби з лука.

Гостей чекає концерт харківських виконавців, покази етнічних колекцій. Ввечері 7 липня  запалять величезне багаття, а також відбудеться fire-show від творчого колективу EstetIQua. 8 липня з 15-00 до 19-00 відбудеться турнір козацьких шабельних поєдинків. Організатори запрошують усіх бажаючих долучитися до свята!

 

Наші предки святкували Івана Купала в час літнього сонцестояння. Свято Купала відбувалося саме в період, коли сонце приходило до зеніту – найвище піднімалося над землею, давало найбільше тепла і світла, виявляло свою найвищу чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та для людини. Все нестримно росло, розцвітало, раділо життю.

Так же на KharkovInform: