У Харковi презентували мистецтво «задзеркалля»


Дата публикации: 27 апреля 2017

25 квiтня в художнiй галереï ім. Генріха Семирадського Марина Валуйська презентувала свою виставку «Задзеркалля та 9 світів».

Тут представлені ілюстрації до твору Льюіса Керрола «Аліса в Задзеркаллі», серія робіт, натхненням до якої виступила філософія рун та скандинавській епос про 9 Світів, Бога Одіна, священне дерево Ігдрасіль. Символізм рун поєднаний із символізмом шахів, а власноруч створені шахові фігури стали акторами, які розігрують перед глядачами сцени із життя 9 Світів, розкриваючи загадку шляху від Мідгарда до Асгарда…

Виставка стала результатом творчої діяльності за 13 років і включає у себе серію Творчі стихії, серію робіт, присвячених філософії шахової гри, роботи в стилі літо-арт, фотоекспромти скульптур, створених у авторській техніці, живопис олією, який продовжує філософську лінію літо-арт.

Виставка працюватиме до 12 травня.

 

Для довідки.

Валуйська Марина Юріївна народилася в Луганську. У 1991 році з відзнакою закінчила Московський народний університет мистецтв за спеціальністю художник-оформлювач. У 1995 році з відзнакою закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Зараз кандидат юридичних наук, працює доцентом кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права в альма-матер.
У вільний від наукової і педагогічної діяльності час займається творчістю. Найбільшу зацікавленість у Марини Валуйської викликають дивні перетворення, які не тільки відображені у різних літературних творах, казках, легендах, стародавньому епосі, а й відбуваються просто на наших очах, які не завжди помічають люди: як із землі, води та світла народжуються квіти, як у кристалічній друзі природа відображає сплеск хвиль, як діамантами переливаються краплини дощу…Надзвичайна краса природи та філософія людської думки надихає на роздуми, які Марина викладає у вигляді коментарів та віршів, що супроводжують її художні твори.

Так же на KharkovInform: