У Харковi покажуть роботи видатних австралійських художникiв


Дата публикации: 9 марта 2017

Після успішного відкриття в Києві та Львові Посольство Австралії в Україні (за підтримки Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії та Національного музею Австралії) з гордістю предсталяє пересувну виставку «Старі майстри» пошановувачам мистецтва у Харкові.

Урочисте відкриття виставки відбудеться в ІВЦ «Бузок» (вул. Сумська, 25) 14 березня о 17.00 за участі заступниці голови місії пані Сари Мак Кенни.

«Старі Майстри – видатні австралійські художники, що малювали на корі» — виставка знаменитих творів деяких з найкращих австралійських корінних художників ХХ століття. Малювання на корі є однією з видатних традицій світового мистецтва, яке практикували аборигенні художники Арнемленда (північна територія, Австралія) протягом тисячоліть.

 

Після відриття у 2014 році Посольство Австралії в Україні вдруге презентує культурну програму у Харкові. Виставка є частиною програми 2017 року на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Австралією і Україною, а також відзначення 70 років українського поселення в Австралії.

“Оригінальна виставка малюнків на корі відкрилася в Канберрі кілька років тому. Оскільки не всі можуть приїхати до далекої Австралії, Міністерство закордонних справ і торгівлі Австралії та Національний музей Австралії розробили пересувну виставку репродукцій, які подорожують по всьому світу, щоб показати це чудове мистецтво більш широкій аудиторії, » говорить Брюс Едвардс, Тимчасовий повірений у справах Посольства Австралії.»Ми дуже раді представитиукраїнцям колекцію дивовижних зображень — прикладів традиційного мистецтва, створеного однією з найстаріших культур у світі.»

 

Найближчим часом буде повідомлено про наступні міста, до яких помандрують «Старі майстри».

Так же на KharkovInform: