У Харковi покажуть iсториiï надзвичайних людей


Дата публикации: 16 февраля 2017

18 лютого (початок о 13:00) в ІВЦ «Бузок» вiдбудеться урочисте відкриття фотопректу » Якби не війна».

Це цикл фотографій, який покаже надзвичайних людей. Вісім блоків, які об’єднались наприкінці 2016 року в масштабну фотовиставку і показали Героїв нашими очима. Очима людей, які пам’ятають та цінують кожен їх подвиг. Людей, які їх знають поіменно та особисто.

Фотопроект є цілковито волонтерський. Розповідає про тих героїв, які мало відомі нашому суспільству. Розрахований він був на цілий рік. Герої нашого проекту – люди, яких війна торкнулась безпосередньо. Це обличчя, історії, пам’ять, мрії та плани 146 Героїв сучасної України.

122 історії, 146 героїв, 8 блоків волонтерського фото проекту «Якби не війна» – це історії життя «звичайних» людей, які живуть серед нас. І про життя 25 янголів, які спостерігатимуть за нами з небес. Історії про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. Історії про те, як отримані важкі травми – не привід опускати руки. Про людей, які попри все не втрачають здатності любити і мріяти. Історії про кохання всупереч війні. Історії про те, що не обов’язково бути військовим, аби захищати свою землю. А також, не обов’язково бути чоловіком, щоб тримати в руках зброю, так само, як не обов’язково бути українцем – щоб захищати Україну. Історії про тих, хто віддав найцінніше, що в них було – життя, одній єдиній і коханій – Україні.

Мета проекту – познайомити громадськість з тими, кому ми маємо бути вдячні за мир та тишу у наших містах та домівках. Показати, які вони зараз  –  на війні, після неї, після поранень.

Так же на KharkovInform: