У Харкові поговорять про кубізм


Дата публикации: 29 ноября 2016

2 грудня о 19.00 в рамках виставки «Український кубізм. Приблизно» відбудеться зустріч «Про ввічливість візуального. Все, про що ви хотіли запитати».
Приводом для зустрічі і спілкування став проект «Український кубізм. Приблизно». Група художників, а саме: Олег Тістол, Юрій Пікуль, Юрій Єфанов, Соня Помогайбо, представили свої роботи в харківській галереї COME IN і вирішили використати можливість поговорити з шанувальниками візуального мистецтва про сам цей спосіб спілкування.
«Картина, ее плоскость, ее двухмерность – самая вежливая форма общения посредством искусства» вважає Олег Тістол. «Это теория Николая Маценко: создайте понятные для всех пиктограммы и общайтесь на уровне дорожного знака. Картина, ее двухмерность, демонстрирует и предлагаемую тобой концепцию, и то, как ты ее предлагаешь — скромно, ненавязчиво, тихо. Ни музыки, ни танцев, ни шума, ни толстых книг, которые непременно нужно прочитать. Что может быть вежливей?»
Розмова піде не тільки про суть мистецтва, про кубізм як про актуальний спосіб висловлювання, а й про стан справ в сучасному українському мистецтві, і про зв’язок одного з іншим.
Скористайтеся можливістю дізнатися про те, що ви хотіли запитати у художників — у тих, для кого препарування реальності є суттю професії і справа життя.
Учасники зустрічі: Олег Тістол, Юрій Пікуль, Юрій Єфанов, Соня Помогайбо.
Коли: 2 грудня в 19.00
Місце: галерея COME IN (вул. Данилевського, 26, 2 пов.)

Так же на KharkovInform: