Творчий вечір Анатолія Перерви


Дата публикации: 21 февраля 2012

Харківський літературний музей розпочинає цикл творчих вечорів у залі сучасної літератури експозиції "Апокриф". На цих зустрічах ви зможете ближче познайомитися з сучасними слобожанськими поетами — представниками як старшого, так і молодшого поетичних поколінь. Перша зустріч із поетом Анатолієм Перервою відбудеться 23 лютого о 16.00.

Перерва Анатолій Антонович – український поет, журналіст. Народився 1949 року в с. Вербівка Балаклійського району на Харківщині в учительській родині. 1977 року закінчив факультет журналістики Київського дер¬жавного університету ім. Т. Г. Шевченка. Працював журналістом, завжди перебував в осерді літературного життя Харкова. Сприяв відкриттю і становленню Літера¬турного музею, 1994 року став заступником дирек¬тора музею з наукової роботи, тож не дивно, що цикл зустрічей із сучасними поетами Слобожанщини в залі сучасної літератури експозиції «Апокриф» відкриває саме творчий вечір Анатолія Перерви.

Анатолій Перерва – витончений лірик. Ігор Бондар Терещенко колись назвав його одним із «останніх справжніх свідзінських поетів», а Ольга Різниченко вбачала в його творчості «рефлексійний психологізм Якова Щоголіва та музичний вербалізм Олександра Олеся». Проте він також пише пародії та епіграми, художню публіцистику, поетичні тексти для пісень, перекладає з білоруської та російської мов.

Творчий вечір Анатолія Перерви має назву «Небесна ясність», що позначає вихід на якісно новий філософський, споглядальний рівень, певний етап зростання й самозаглиблення. На зустрічі пролунають старі й нові вірші поета та пісні на його слова.

Завітайте до Літмузею!

Так же на KharkovInform: