“Тримай п’ять, освіто!”: харківських педагогів і батьків запрошують обговорити навчання під час коронавірусу в п’ятиденному національному онлайн-марафоні EdCamp 2020


Дата публикации: 2 апреля 2020

З 13 до 17 квітня пройде онлайн- конференція щоб обговорити нагальні питання, які постали у зв’язку з безпрецедентно тривалим карантином та переходом на домашнє навчання на невизначений період. 

Взяти участь в онлайновому EdCamp’і запрошують освітян, батьків, представників/-иць місцевого самоврядування та органів державної влади. На конференції говоритимуть про освітню політику в карантинних умовах та розвиток дистанційної освіти (яка може бути важливою і за інших соціальних обставин), фінансові та юридичні виклики, котрі пандемія поставила як перед освітою, так і перед родинами, окремими людьми та спільнотами, важливість у нинішніх умовах педагогіки партнерства та критичного мислення, а ще – про те, як у кризові періоди зберігати фізичне здоров’я та психологічну стійкість. Крім освіти, на онлайн-марафоні обговорять, як об’єднати вчительську й батьківську спільноти задля допомоги українським медикам, та запропонують конкретні корисні дії. Про це повідомляється на сайті організаторів, EdCamp Ukraine.

Реєстрація триває до 12:00 10 квітня, участь безкоштовна та цього разу без конкурсного відбору.

Так же на KharkovInform: