Студія Walt Disney запускає ремейк «Ракетника»


Дата публикации: 29 июля 2016

Кінокомпанія Walt Disney Studios планує перезапустити відому в минулому пригодницьку картину «Ракетник» 1991 року, зняту на основі однойменного коміксу.

 

Майбутня стрічка стане не прямим продовженням оригінального фільму, а спорядження головного героя приміряє на себе чорношкіра акторка. Передбачається, що центральний персонаж перетвориться на нового Ракетника після того як попередній зник під час зіткнення із нацистами. Дівчині доведеться боротися з геніальним ученим, який хоче отримати унікальні льотні «обладунки» для переваги над ворогами у Холодній війні.

 

Відзначимо, що оригінальна графічна новела належить перу Дейва Стівенса. Комікс опублікували в 1982 році. Події у ньому розгорталися напередодні Другої світової війни. У центрі сюжету опинився льотчик-випробувач на ім’я Кліфф Секорд, до рук якого потрапив реактивний ранець.

 

«Ракетника» екранізував у минулому столітті постановник Джо Джонстон («Джуманджі», «Ідальго», «Людина-вовк», «Перший месник»). У стрічці знялися Дженніфер Коннеллі, Білл Кемпбелл, Тімоті Далтон, Алан Аркін, Ед Лотер, Пол Сорвіно, Едді Джонс і Джон Політо. У світовому прокаті проект заробив $40 млн.

Так же на KharkovInform: