Спектакль к 200-летию Шевченко ставят в театре Шевченко


Дата публикации: 29 января 2014

«Мені однаково, чи буду» — таке назва поетичної вистави, яку ставлять у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Тараса Шевченка до 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря.

«Вірш, який дав назву виставі, — лише одна з тридцяти інших поезій Шевченка, які прозвучать у виставі. Свого часу, в епоху царизму чи радянської влади, ці вірші піддавалися цензурі, з них викреслювалися життєво важливі рядки. Зараз ці вірші, об’єднані темою любові до батьківщини, занепокоєнням про її долю і про долю її народу, особливо актуальні і тому вибрані для сценічного втілення», — ззаначив Пасічник.

SHE
За його словами, «більше, ніж сказав сам поет про вибір шляху для України, не скажеш. Нехай вистава впливає на вибір тих, хто нас почує».
Режисер додав, що у ній немає персонажів.
«Одинадцять молодих акторів читають вірші Шевченка. У виставі немає жодного чужого слова, поет нібито сам говорить з глядачем», — підкреслив Пасічник.
Як стало відомо, прем’єра відбудеться 4 березня. Вже зараз біля бюста поета у фойє театру розміщена книжкова полиця, на якій зібрано відкриті для доступу глядачів твори Великого Кобзаря і фотоальбом, де відображені сцени з вистав по Шевченку.

по материалам: Укринформ

Так же на KharkovInform: