Шведка Анна Хьоґлунд у Харкові розповiсть про інклюзію та рівність


Дата публикации: 22 мая 2017

«Як не боятися іншого – в собі і навколишніх» — так називається чергова розмова в рамках культурної ініціативи «П’ятий Харків».

Зустріч із шведською авторкою та ілюстраторкою Анною Хьоґлунд відбудеться 24 травня о 19:00 в ДК ArtAREA. На зустріч запрошують підлітків та батьків, педагогів (у тому числі – спеціалістів з інклюзивної освіти), психологів, соціологів, культурологів, ілюстраторів та журналістів.

 

Вечір із Анною Хьоґлунд – це спільний проект «Видавництва», ініціативи «П’ятий Харків», Харківського літературного музею та ДК ArtAREA. Усі вони працюють над проектами для дітей і підлітків, питаннями рівності і толерантності.

Анна Хьоґлунд уже відома місцевим читачам за книжкою «Бути мною» – першим українським перекладом феміністичної повісті для підлітків.

 

У межах «П’ятого Харкова» місцеві жителі щомісяця зустрічаються з відомими літераторами та культурними діячами (не лише українськими). А в розмовах із ними — шукають відповіді на питання про те, хто ми такі і яким має бути наш «П’ятий Харків» — безпечне і толерантне місто найближчого майбутнього.

Так же на KharkovInform: