Сергій Жадан та Собаки в Космосі. Зброя пролетаріату


Дата публикации: 5 апреля 2012

Сергій Жадан та харківський ска-гурт «Собаки в космосі» сьогоднi в клубi Jazzter презентують програму «Зброя пролетаріату».

Вони працюють разом уже 5 років. 2008-го харків’яни видали свій перший спільний альбом — «Спортивний клуб армії». З того часу проект було презентовано слухачам у різних містах України, а також Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії та Росії. Влітку минулого року вийшов новий сингл Жадана та Собак — «Радіо Харків». Саме з цього синглу й розпочалася робота над новим диском, яка на сьогодні набуває свого логічного завершення. 5 квітня в Харкові, в клубі Jazzter, можна буде почути нову програму СЖ і СВК у повному обсязі.

З часів роботи над першим альбомом звучання проекту зазнало суттєвих змін. Від ліричних балад та сатиричних композицій колектив перейшов на брудніший, більш динамічний звук та гостросоціальну лірику. Сьогодні музиканти грають соціальний диско-панк, поєднуючи жорстке гітарне звучання з ідеологічною складовою марксизму, а героями нових пісень СЖ та СВК є всіма пізнавані персонажі — працівники адміністрації президента, депутати Верховної Ради, представники середнього та малого бізнесу, клерки обласних, районних та селищних рад. В цілому ж проект і надалі виконує життєствердну музику для протестного електорату.

Так же на KharkovInform: