Розклад вистав фестивалю «Живи».


Дата публикации: 20 августа 2018

З 22 серпня у Харкові розпочнеться театрально-дизайнерський фестиваль «Живи», що триватиме цілий тиждень. Цього роки місто відвідають театральні групи із Білорусі, Литви, Польщі, Германії та багатьох інших країн Європи. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ты особенный

Мюзікл М. Дрегановой и І. Галенко за мотивами Макса Лукадо

Харків

Все, що стосується тебе — особливе. Твоє волосся, колір шкіри, характер, хода… Ці речі роблять тебе особливим. «Ти особливий» — так вважають і автори мюзиклу, створенного за мотивами розповідей американського письменника Макса Лукадо. Говорити про унікальність з нами будуть актори… точніше діти, а ще точніше, діти — актори. Хто, як не вони? Актори — учасники відомого українського дитячого колективу — за свою історію лауреати 328 міжнародних і національних конкурсів, тільки за останні три роки володарі 26 Гран-прі або головних призових місць на фестивалях — народного художнього колективу ансамблю танцю «Щасливе дитинство»

Повірте в свою унікальність. Секрет щастя полягає саме в цьому.

Початок о 19-00. Палац студентів Юракадемії

 

 

Одноклассники Т. Слободянек.

Дніпровський драматичний молодіжний театр «Верим!».

Вистава «Одноклассники» за п’єсою Тадеуша Слободзянека від театру «Верим!» не залишить жодного глядача байдужим. Це історія в XIV уроках.
Ця вистава — лауреат регіонального фестивалю прем’єр сезону «Січеславна-2017» в номінаціях «Кращий драматичний спектакль» і «Краща жіноча роль другого плану»
Дії п’єси розгортаються в кінці 20-х років XX сторіччя, головні герої — польскі та єврейські дівчата і хлопчики з одного класу. Продиктовані долею події змусять їх стикаться то з червоною, то з німецькою армією. І кожен раз вони вимушені робити вчинки… різні вчинки. 
Сильні емоції, особлива атмосфера та повне занурення в дійсність тих років під час вистави — гарантовані. 
А після кожен піде зі своїми думками, бо подумати буде про що.

19-00 Будинок актора, основна сцена

 

«Кто ты Ева?» 

Театр «Дев’ятий замок» 

Місто Чернівці 

У невідомий час, в невідомому просторі під наглядом приватної невідомої особи існують чотири жінки, що втілюють в собі чотири іпостасі: Мати, Кохана, Муза, Жінка-воїн. Вони намагаються згадати, хто вони були в земному житті, переходячи з одного способу існування в інший: «в’язниця», «монастир», «божевільні», «школа», циклічність дій зводиться до пошуку відповідей на питання: чи виправдають вони себе на суді і чи принесе каяття спокій їхнім душам?

вистава відбудеться 23 серпня о 15:00, Будинок Актора.

 

 

Сказки Простого Карандаша. Е. Клюев/В. Лившиц. Театр “Пятое колесо”.

Донецьк, Київ, Одеса, Харків, Львів, Краматорьск, Нетанія (Ізраіль)Театрально-Дизайнерский фестиваль «Живи»

Що ховається під назвою «П’яте колесо» і навіщо воно нам?

Здається, з назви «П’яте колесо» важко зрозуміти, що мова буде йти про театр. Але так, це театр, за яким стоїть сильна історія.Його діяльність розпочалась у 2002 році в Донецьку, командою друзів, яких об’єднала любов до театру. Варто сказати, що театр був первістком «ЖИВИ!» у 2007 році, коли фестиваль проводився вперше! «Пяте колесо» колесило Україною з п’ятьма спектаклями. На жаль, історія театру завершилась у 2014 році, через відомі всім нам причини. Воєнні дії змусили учасників театру припинити його роботу. Зараз вони розкидані по Україні і світу та мають назву ВПО.

Після виступу планується обговорення спекталю, створення плакатів та портфоліо театру переселенців, а також створення документального фільму про «неіснуючий» театр.

Чекаємо моменту зустрічі, адже друзі не бачились більше 4 років. Театр мав багато пошановувачів, тож, сподіваємося запросити тих глядачів, внутрішньо переміщених осіб Харківської області, що захоплювались творчістю театру в мирний час! Сподіваємось, незабаром все станеться.

Мистецтво об’єднує!

15-00 Будинок актора, основна сцена

 

 

 

Суперстар.

 Авторский проект К. Томильченко и А. Братковского. «Red Rabbit entertaiment». Киев

Вистава — результат першого твочого тандему Костянтина Томільченко і Олександра Братковського, за плечима якого 10 років роботи на телебачені, створення шоу і естрадних номерів. Перший спільний творчий експеримент, що буде представлено в рамках фестивалю «ЖИВИ!»

«Суперстар» — комедійний моноспектакль з елементами звукоімітації. Представляє самотність, комічність  життя. Це наша реальність з присмаком сарказму.

Герой вистави — 70-річний чоловік,в ролі Олексія Краснова.

«Всё идет в одно место…

История жизни одинокого старика.

Жизнь, треш, облегчение и кот Барсик…

«Барсик, кис-кис-кис»

Иди на!

І тут приходить розуміння, що з кожним днем ми все ближче до звання «суперСТАР»…

21-00 Харьковский муниципальный культурный центр (бывший ДК «Металлист»), ул Плехановская, 77

 

 

Монодії в червоному. Поетично-документальна вистава, створена колективно під час творчої лабораторії. “Гармидер”. Луцьк

В основі вистави — сім історій. Сім документальних історій поетів кривавого ХХ століття. Пауль Целан, Маріє Ундер, Юзеф Лободовський, Зузанна Гінчанка, Лариса Геніюш, Чеслав Мілош та Олена Теліга постають перед глядачем нехрестоматійно-оголеними. Вони радіють, люблять, зраджують, втікають і стрибають з мосту… Зворушливо-інтимні факти їх біографій та пронизливі вірші поєднуються у динамічних речитативно-пластичних історіях, що лишають по собі болючий

червоний слід та бажання знову стати маленькою дитиною, яка кидає камінці на березі річки. Сім історій, які варто пережити. Семеро, що хочуть говорити до вас рядками своїх віршів.

23 серпня о 19-00 Будинок актора, основна сцена.

Так же на KharkovInform: