Радіодиктант національної єдності напишуть в Україні, Німеччині, Чехії, Словаччині та в інших країнах світу


Дата публикации: 6 ноября 2020

У понеділок, 9 листопада, в ефірі «Суспільної студії» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020. Трансляція розпочнеться о 9:05. У студії працюватимуть ведуча «Суспільної студії» Інна Москвіна та ведучий UA: Українське радіо Роман Коляда, котрі розкажуть історію Радіодиктанту та головні нововведення цього року. До розмови з ведучими долучаться гості, які допоможуть глядачам налаштуватися на написання диктанту. Ведучі разом із гостями також писатимуть радіодиктант у прямому ефірі.

«Суспільна студія» покаже, як пишуть диктант українські громади в Німеччині, Чехії, Словаччині та в інших країнах світу. 

Текст радіодиктанту в студії зачитає відома акторка Римма Зюбіна. Цьогорічний текст створив письменник і видавець Іван Малкович, а науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко.

До написання диктанту в Києві запросили відомих українських артистів: Катерину Павленко та Тараса Шевченка з гурту Go_A, Івана Леньо («Kozak System»), Марка Галаневича («ДахаБраха»), акторів Ахтема Сеітаблаєва, Сергія Калантая, Геннадія Попенка, акторку Наталію Сумську, учасника Дитячого Євробачення-2020 від України Олександра Балабанова.

Трансляції: 

Так же на KharkovInform: