Публічні діалоги А.Ю. Корнева й О.В. Коваля у Харкові


Дата публикации: 2 ноября 2016

4-го листопада о 16.30 у Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбудеться заключний захід «Харківського трельяжу» — «Публічні діалоги А.Ю. Корнева й О.В. Коваля, щодо мультикультурності та ідентичності міста». Яскраві, цікаві співбесідники: корінний харків’янин і людина для якої Харків став рідним вже у зрілому віці. Наскільки однакове в них сприйняття міста, чи дотичне воно з сприйняттям кураторів, учасників і відвідувачів проекту? Про це послухаємо й поговоримо вже у п’ятницю.
Андрій Юрійович Корнєв — Історик, культуролог, літератор. Кандидат мистецтвознавства. Головний редактор видання «ПроАРТ». Працює в ХДАДМ. Серед його наукових інтересів проблема «своїх» та «чужих» в історико-культурному контексті.
Олег Володимирович Коваль — мистецтвознавець, культуролог, семіотик, лінгвіст, член Національної спілки художників України (секція мистецтвознавство).В даний час завідувач кабінетом історії мистецтва, викладач історії мистецтва Харківського художнього училища, шеф-редактор журналу прикладного мистецтва і антикваріату «Anima Rerum / Душа речей».Основна область його наукових інтересів — семіотика культури, мови і мистецтва. Займається також проблемами лінгвістики дискурсу і лінгвоестетики. Автор понад 100 статей з питань загального мовознавства, теорії мистецтва і культури. Працює над дисертаційним дослідженням, присвяченим вербально-візуальному синтезу в теорії і практиці візуального мистецтва ХХ — ХХI століть.
Відкритими діалогами завершується двотижнева програма дослідницького проекту «Харківський трельяж: люди, культура, одяг». Цей проект створений у співпраці Харківським історичним музеєм імені М.Ф. Сумцова, Муніципальною галереєю, Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, ГО «Харківська платформа розвитку культури і туризму», а також організацією Ukranian Fashion Educational Group за підтримки «Goete institut».

Так же на KharkovInform: