Про текст з письменником Банди Шолтесом: як правильно зманіпулювати невдачею аби потім створити гарний образ. Корисно для письменників, журналістів, копірайтерів


Дата публикации: 29 сентября 2020

Круте слово «факап», що трішки не цензурне, але вже частина розмовної лексики. Люди не кажуть «зазнав поразки», а скоріш — «факап трапився». Так от,  напевно мало хто усвідомлює, що кожна невдача — шлях до гідного фіналу. А як перетворити його на силу пермеоги розповідатиме ужгородський письменник Банди Шолтес. 

Банди вважає, що факапи допомагають розвиватися усім, але для письменника вони особливо корисні, бо дають йому результативне антинатхнення. Письменник переконаний, що літературні сюжети не можуть існувати без фатальних втрат. Адже, як вчать мудрі книги про написання текстів і сценаріїв, герой/героїня твору тільки тим і займається, що хибить, а потім намагається злізти з орбіти невдач, щоб успішно добратися до гепіенду. А от що таке результативне антинатхнення і чим воно корисне, Банди розповість на реальних прикладах.
 
Банди — ужгородський письменник з угорської родини художників. Автор книжок «Острів Sziget або Труселя Iggy Попа», «T-shirtологія: загальна теорія футболки» і «Фріки Європи». Банди — учасник  #ЛітРезиденції. 
 
Зустріч відбудеться 1 жовтня, о 19:00 у Харківському ЛітМузеї (вул. Багалія, 6). Вхід вільний. Захід відбудеться за підтримки УКФ та є частиною #ЛітРезиденції, заснованої PEN Ukraine. 
 

Так же на KharkovInform: