Про світове мистецтво англійською


Дата публикации: 12 февраля 2020

#АртЛекторійУкіно презентують стрічки про світових митців мовою оригіналу у Мультиплексі. Так 12 лютого першим експонується «Я, Клод Моне», 15 лютого «Імпресіоністи», 26 лютого «Мікеланджело: Кохання та смерть», 12 березня «Леонардо. Вся історія», 18 березня «Люсьєн Фрейд: Автопортрет». 

 

Опис: 

Я, Клод Моне

Режисер:

Філ Грабскі

Мова:

Англійська мова з українськими субтитрами

Жанр: Театр, Мистецтво

Улюблений у всьому світі художник Клод Моне відкриється шанувальникам його творчості з нового боку — завдяки власним словам. Спираючись на листи та інші особисті записи, фільм-виставка Філа Грабскі створить новий портрет художника, який не тільки поклав початок імпресіонізму, але й став одним з найвпливовіших художників XIX і XX ст. Життя самого Моне — це історія про те, як автор залитих сонцем полотен страждав від самотності, депресії, але знайшов порятунок у творчості. 


Імпресіоністи

Режисер: Філ Грабскі

Мова: Англійська з українськими субтитрами

Жанр: Театр, Мистецтво

Моне, Сезанн, Дега, Ренуар — імена, знайомі будь-якому поціновувачу мистецтва; автори, за роботи яких вже кілька десятиліть йде запекла боротьба на великих аукціонах Лондона і Нью-Йорка. Але ким ці люди були в житті? Що надихало художників на нові відкриття в живописі і як створювалися їх знамениті полотна? Чим пояснити нескінченну привабливість їх картин, які сьогодні є перлинами найвідоміших музеїв світу?

У пошуках відповідей на ці питання фільм розгляне нову унікальну виставку, присвячену ключовій фігурі арт-світу, винахіднику імпресіонізму як явища — паризькому колекціонерові 19-го століття Полю Дюран-Рюель. Зібрана силами міжнародної групи організаторів, ця виставка, можливо, є найбільш вичерпним дослідженням феномена імпресіонізму в історії мистецтва. 


Мікеланджело: Кохання та смерть

 

Режисер: Девід Бікерстафф

Мова: Англійська мова з українськими субтитрами

Жанр: Театр, Мистецтво

Один з найважливіших художників епохи Відродження, а, можливо, і всіх часів, стане об’єктом нової масштабної виставки в Національній галереї в Лондоні. Автор найбільших шедеврів світової культури (Сікстинської капели, статуї Давида і «Манчестерської Мадонни») був і живописцем, і скульптором, і архітектором. Новий фільм про пристрасного і яскравого творця досліджує коріння творчості Мікеланджело і намагається створити максимально повний і правдивий портрет великого художника. 


Леонардо. Вся історія

Режисер: Філ Грабскі

Жанр: Документальний

Мова: Англійська мова з українськими субтитрами

 

Крізь призму мистецтва майстра показане його життя, в якому знайшлося місце і незвичайній винахідливості, і таланту скульптора, і незвичайним знахідкам у військовій справі, і здатності слідувати за політичними інтригами його часу.  Цей фільм — присвята Леонардо і розповідь його історії, абсолютно всієї.


Люсьєн Фрейд: Автопортрет

Режисер:

Девід Бікерстафф

Мова: Англійська мова з українськими субтитрами

Жанр: Театр, Мистецтво

Фільм присвячений творчості одного з найвідоміших і водночас оригінальних художників XX століття — Люсьєна Фрейда, онука Зігмунда Фрейда, мистецтво якого стало визначним для мистецького життя Лондона 1950-х років.  Виставку його автопортретів довго чекали у Великобританії, вона відкривається в жовтні 2019 року в Королівській Академії мистецтв у Лондоні за підтримки Музею витончених мистецтв Бостона.

Так же на KharkovInform: