Почався конкурс на участь у молодіжному проекті «Поліфонія голосів»


Дата публикации: 16 августа 2016

Освітня мандрівка «Поліфонія голосів»: пізнавати досвід інших людей та культур через спів. Якщо думаєш, що вмієш співати, вмієш слухати і хочеш чути, а також мислити критично, тоді цей проект саме для Тебе!

Заявки приймаються до 10 серпня включно.


Де і коли?

 Проект відбуватиметься у два етапи:

16 – 29 вересня 2016 (узбережжя Балтійського моря – Гамбург, Німеччина)

18 – 27 листопада 2016 («Хата-Майстерня», с. Бабин, Косівського району Івано-Франківської області – Івано-Франківськ, Україна).


Хто є організаторами проекту?

З української сторони: громадська організація «Інша Освіта»З німецької сторони: громадська спілка MitOst Hamburg e.V.

З російської сторони: Красноярська регіональна громадська організація підтримки і розвитку альтернативних освітніх технологій та міжкультурних комунікацій «ІНТЕРРА»Проект створюється за фінансової підтримки фонду «Erinnerung. Verantwortung. Zukunft».


Учасники

Молоді люди з Німеччини, України і Росії.

Вік – від 18 до 26 років.

Ті, що мають мотивацію до культурного обміну, взаємодії з групою. Зацікавлені в колективному співі. Готові щоденно репетирувати й здійснювати власний посильний внесок у реалізацію проекту (допомога в організаційних питаннях, перекладі, фото- і відеозйомці тощо).

Необхідний рівень знання англійської мови – на рівні, якого досить для повсякденного спілкування. Чудово, якщо ти знаєш також німецьку чи російську, але це не є критерієм відбору.

 

 

Так же на KharkovInform: