«Піккардійська терція» завiтає до Харкова


Дата публикации: 28 июля 2016

На прохання шанувальників гурту «Піккардійська терція» та людей, які цінують якісну українську музику, чиї серця сповнині любові і добра, кому до душі неімовірна любов до рідної землі, піккардійці їдуть до Харкова з новою програмою «Нове та Найкраще» -, та вже знайомими хітами («Старенький трамвай»,»Пливе кача»,тощо)!

 

У цей чарівний вечір в серці кожного слухача пануватиме атмосфера радості та гордості за те якими талановитими людьми сповнена наша країна!

 

«Піккардійська Терція» — унікальний колектив для української музичної культури. За понад 20 років стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», У репертуарі «Піккардійської Терції» — понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н- рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Чехія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія, Австрія і навіть Сингапур.

 

Коли: 7 жовтня, 19.00

Де: ККЗ «Україна»

Так же на KharkovInform: