Новая музыка: Олег Скрипка, Ірина Федишин, Дан Балан & Оксана Муха, DILEMMA


Дата публикации: 4 июня 2020

Ірина Федишин «Подзвони до мами»

Популярна співачка Ірина Федишин випустила нову пісню, яку присвятила своїй матусі. Зворушлива композиція отримала назву «Подзвони до мами». Пісня не тільки про те, що материнська любов найбільша у світі, але й про те, щоб ми не забували приділяти увагу своїм найріднішим. У відео живі емоції людей, які взяли участь у соціальному важливому проєкті, і тим самим стали героями нової відеороботи. І діти, і дорослі набирали своїх матерів та просто казали, як сильно вони їх люблять. Відео буде надихати людей не забути подзвонити своїм мамам! 

 

Дан Балан & Оксана Муха #ВСЕПРОБАЧАТИ

Дан Балан представил клип на украинскую песню «Треба» с победительницей шоу «Голос країни 9» Оксаной Мухой. Песня стала своеобразным социальным проектом. Музыкальный клип на песню #всепробачати стал режиссёрским дебютом артиста. Работа над клипом переросла в социальный проект, главная цель которого показать, как боль обид переходит в радость прощения. В течение двух месяцев команда артиста занималась поиском реальных историй людей, которые не виделись годами и скрывали обиды, не решаясь сделать первый шаг навстречу друг другу.

 

 

Гурт DILEMMA «Оновлена»

Гурт DILEMMA випустив трек, який гарантовано стане літнім хітом карантину. Група вирішила порадувати шанувальників новим україномовним треком «Оновлена», який описує ті зміни, які пережив кожен з нас за період самоізоляції. Нова композиція є символом перезавантаження людей, які за час пандемії коронавірусу переосмислили своє життя та емоції відносно багатьох речей. В «Оновленій» мова йде про нову стадію почуттів, коли дівчина розуміє, що не уявляє свого життя без коханого. За словами вокалістки гурту, яка виступає під псевдонімом Nika Manika, ця історія кохання побудована на її власному досвіді. 

 

ОЛЕГ СКРИПКА «TWO COLORS»

«Два кольори» — культова українська пісня, яка була написана ще в 1964 році, в той самий рік, коли народився Олег. Натхненні рядки «Червоне — то любов, а чорне — то журба» авторства прекрасного пісняра Дмитра Павличка відомі в Україні всім та і далеко за її межами. До дня вишиванки та власного дня народження засновник українського року, вокаліст, автор пісень, лідер гурту «Воплі Відоплясова» заспівав англійською та представив свій новий погляд на пісню «Два кольори». 21 травня відбулась ексклюзивна прем’єра «Two colors» закордоном — на радіо в США, Великобританії та Австралії. 

Так же на KharkovInform: