Молодая, современная, ритмичная


Дата публикации: 17 ноября 2012

Харьковская поэтесса Катерина Каруник говорит, что главное для нее в стихах — это ритм. 20 ноября услышать ритмичные строки Катерины можно будет в харьковском литературном музее в 17:00. Известный харьковский (теперь уже киевский) поэт и литературовед Олег Коцарев говорит о Катерине Каруник:

Тексти Каруник типово „аудіальні”. Подекуди вони звучать практично як реп. Повтори слів і смислових конструкцій, велика кількість асонансів та алітерацій, помітна увага до ритміки робить ці вірші дуже ефектними. Тут і близько немає такої собі „ліричної розмитості й безформності”, на котру часто страждають твори молодих поетів і витравлення якої часто потребує тривалої клопіткої праці. Формальна пружність у Катерини Каруник дуже органічна і, що важливо, не заважає їй вільно поводитися зі вже згадуваними звуковими та ритмічними іграми. Вона рухається абсолютно вільно, як у танці, котрий, до речі, є одним з наскрізних образів її поезії».

Катерина родилась в Харькове в 1987, здесь же получила филологическое образование в ХНПУ им. Г.Сковороды.  С  2008 года она активная участница творческого объединения «Бочка».

Так же на KharkovInform: