Made in Ukraine: фестиваль онлайн


Дата публикации: 22 апреля 2020

До 24 квітня триватиме фестиваль Made in Ukraine у дистанційному режимі. Усе відбуватиметься у форматі прямих ефірів, а дитячі майстер-класи в Zoom, тому не забудьте встановити програму.

Також слідкуйте за сторінкою в Інстаграм, там є розклад та прямі трансляції в сторіз: о котрій буде евір та що для нього потрібно! Це крута розважальна програма, багато  цікавих лайфхаків та секретики, та, навіть,  сумісна трансляція. Але якщо раптом ви  пропустите ефір, усе буде збережено і в будь-який час можна повернутися та переглянути запис.

 

 

 

 

Що сьогодні: 

11:30 — Для дітей від 5 -7 років — Мозаїка з квасолі 

Катерина Полянська — засновниця та головна казкарка івент-студії «Сказки случаются» навчить маленьких креативників робити мозаїку із квасолі. 

Для майстер-класу дітям знадобиться:

квасоля (можна замінити макаронами, кукурудзою або насінням)
олівець або маркет маркер
щільний папір або картон (попередньо намалюйте контур своєї фігури — циплятко, сонечко, сердечко або роздрукуйте простий малюнок)
Клей ПВА
 22 квітня з 11:30 до 12:00

 

 

14:00 — пересаджуйте рослини з Лєрою Галич 

Лєра Галич — мама двох чудових дітей, дружина рокера та засновниця наймилішого бренду рослин у горщиках ручної роботи — Хай росте. Вона знає все про живі рослини — як їх доглядати, якого розміру обрати горщик та звичайно, коли пересаджувати. Лєра розповість про догляд за рослинами в домашніх умовах і для прикладу пересадить зеленого друга.

22 квітня  о 14:00

 

 

15:00 — Створіть ефективний гардероб разом із Наталією Гордієнко – співзасновницею fashion маркетплейса KAPSULA.COM.UA  та Аліною Очеретяною – засновницею бренду Кachorovska.atelier

Наталія та Аліна розкажуть, що ж нам буде потрібно із одягу коли нарешті вийдемо у світ? Які тенденції будуть, що змінеться та що купувати в першу чергу. 

 22 квітня о 15:00 

 

 

19:00 — навчіться обирати смачне вино  з Ольгою Тоїчкіною 

Вона заснувала винний простір СироВина в Ужгороді та вже більш ніж 16 років займається розвитком закарпатського виноробства і поширенням культури споживання вина, організовує і проводить цікаві дегустації вин. У прямому ефірі Оля розповість як вибирати українські вина, на що звертати увагу і з чим їх поєднувати, тож настав час стати спражнім диванним критиком

22 квітня о 19:00 

 

 

20:00 — Велика туса разом із Dj ELIJAH – резидентом усіх фестивалей Made in Ukraine

Для вечірки знадобиться:

Круті тусовочні окуляри

Диско шар, але махати ліхтариком також підійде

І звичайно суперський настрій

22 квітня о 20:00

 

Весело та позитивно! 

Так же на KharkovInform: