Лялька як мистецтво


Дата публикации: 9 февраля 2021

Поспішай бачити красу та робити добро

З 16 лютого по 1 березня2021 року  у виставковій залі КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відбудетьсявиставка «Лялька як мистецтво. Історія і сучасність».

Виставка є частиною благодійного проекту «Поспішай бачити красу та робити добро», що проводиться  спільно з   ГО «Ділові Українські Жінки у Харківській області», «Українською асоціацією ручної творчості», Первинною профспілковою організацією Харківської академії дизайну і мистецтв, членом Харківської організації Національної спілки художників України, художником, дизайнером Віктором Северіним та майстринею лялькаркою Дар’єю Виставною. Під час роботи виставки відбудеться  благодійний аукціон задля дітей з синдромом Дюшена.

Організатори мають дві мети. Перша: популяризувати мистецтво лялькарства в Харківському регіоні, розповісти про історію та традиції харківської лялькової мануфактури, продемонструвати відвідувачам різні техніки виконання ляльок. Друга мета, головна для організаторів:  провести  благодійний аукціон та допомогти родинам, у яких живуть інклюзивні дітки з рідкісним  генетичним захворюванням — синдромом Дюшена. На превеликий жаль, держава не опікується такими дітьми.  Кожен день життя цих родин — буденний та важкий подвиг.

Відкриття виставки відбудеться 16 лютого о 18:00

вул. Пушкінська, 62, велика виставкова зала 2-го поверху

Вхід вільний

Так же на KharkovInform: